مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران:

بانک‌های عامل زمینه را برای کارآفرینان ایثارگر مهیا کنند

محمدی در دیدار با مدیرعامل صندوق توسعه ملی گفت: بانک‌های عامل، زمینه را برای کارآفرینان ایثارگر مهیا کنند و همواره ایثارگران را در اولویت پرداخت تسهیلات بانکی قرار دهند.
کد خبر: ۵۵۸۶۰۰
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۳ - 28November 2022

بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی افزایش یابند/ تخصیص درست منابع برای اشتغال ایثارگران ضرورت داردبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، «مهدی غضنفری» مدیرعامل صندوق توسعه ملی در این دیدار ضمن اشاره به جایگاه ویژه ایثارگران به پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی و کارآفرینی به ایثارگران اشاره کرد و اظهار داشت: برای جذب منابع تخصیص‌یافته و در راستای ایجاد اشتغال باید اطلاع‌رسانی به‌موقع صورت پذیرد و همچنین بانک‌های عامل در حوزه پرداخت و تخصیص و جذب منابع افزایش یابند.

«علیرضا محمدی» مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران نیز ضمن تبریک پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج بر ضرورت مصرف درست منابع در جهت ایجاد و توسعه اشتغال ایثارگران تأکید کرد و اظهار داشت: از همکاری صندوق توسعه ملی جهت افزایش ۲.۵ برابری میزان اعتبارات نسبت به سال گذشته تقدیر می‌کنیم. تخصیص و نظارت بر طرح‌ها یکی از ارکان بسیار مهم پرداخت تسهیلات است و چنانچه نظارت بر طرح‌ها به صورت بهینه صورت نگیرد هدف نهایی محقق نخواهد شد.

محمدی در ادامه خواستار تسهیل‌گری بانک‌ها در پرداخت تسهیلات به متقاضیان شد و تصریح کرد: بانک‌های عامل، زمینه را برای کارآفرینان ایثارگر مهیا کنند و همواره ایثارگران را در اولویت پرداخت تسهیلات بانکی قرار دهند.

مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران در ادامه گفت: اشتغال ایثارگران و بهبود وضعیت اقتصادی و معیشت جامعه ایثارگری در حال حاضر بسیار مهم است که باید دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها در این راستا اهتمام داشته باشند.

محمدی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری و تعامل صندوق توسعه و بانک‌ها در راستای ایجاد اشتغال و کارآفرینی گام‌های مناسبی برداشته شود. بانک‌های عامل پرداخت تسهیلات و همچنین رسته‌های شغلی در رابطه با تسهیلات پرداختی باید افزایش یابد.

هم‌اکنون این منابع در حوزه‌های کشاورزی صنایع تبدیلی معدن و گردشگری پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/ 118

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار