فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع خبرنگاران:

خودکفایی «نزاجا» موجب ارتقاء توان بازدارندگی کشور شده است

امیر «حیدری» گفت: خودکفایی نیروی زمینی ارتش در عرصه‌های گوناگون اعم از سامانه‌های ضدزره، پهپادی و بالگردی کاملاً مشهود و در ارتقاء توان بازدارندگی کشور، مؤثر است.
کد خبر: ۵۵۸۷۶۳
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۶ - 29November 2022

امیر سرتیپ حیدریبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه مراسم افتتاح بخش بانوان بیمارستان هاجر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیروی زمینی امروز ضمن اثربخشی در حوزه‌های دفاعی و امنیتی در حوزه بهداشت و درمان نیز تلاش کرده تا زمینه درمان جسم و آرامش روانی جامعه را نیز فراهم کند.

امیر حیدری در ادامه با اشاره به توانمندی تسلیحاتی نزاجا گفت: امروز نیروی زمینی در ۲۳ رسته تسلیحاتی به خودکفایی قابل اتکا دست یافته است و این توان در عرصه‌های گوناگون اعم از سامانه‌هایب ضدزره، پهپادی و بالگردی کاملاً مشهود و در ارتقاء توان بازدارندگی کشور، مؤثر است.

وی همچنین در خصوص نقش نیروی زمینی ارتش در زمینه مقابله با کرونا بیان کرد: نیروی زمینی در این حوزه با ۲۸ بیمارستان و ۱۲ هزار کادر درمان تلاش وافری را برای مقابله با این ویروس منحوس انجام داد و در این راه نیز شهدایی را تقدیم نظام سلامت جامعه کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان خاطرنشان کرد: نیروی زمینی در رابطه با خدمت‌رسانی به مردم در دوران اوج شیوع کرونا هشت بیمارستان را در مناطق محروم کشور راه‌اندازی کرد و در چرخه درمانی کشور قرار داد.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار