به روز شده در: ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۲
معاون سیاسی وزیر امور خارجه در دیدار با همتای قطری:
باقری در دیدار با همتای قطری در دوحه گفت هر کشوری که با مشی سیاسی غربی‌ها زاویه پیدا کند، هم متهم به نقض حقوق بشر می‌شود و هم متهم به حمایت از تروریسم.
کد خبر: ۵۵۸۸۷۹
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۳ - 29November 2022

باقری در دیدار با همتای قطری: هر کشوری با مشی سیاسی غربی‌ها زاویه پیدا کند، متهم می شودبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، «علی باقری» معاون سیاسی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، ظهر امروز (سه‌شنبه)، در ملاقات با «محمد الخلیفی» معاون وزیر خارجه قطر درباره روابط دوجانبه تهران و دوحه و نیز موضوعات منطقه‌ای و بین‌المللی بحث و تبادل نظر کرد. 

‏معاون وزیر خارجه کشورمان با اشاره به رویکرد منفعت طلبانه و یکجانبه گرایانه غربی‌ها در موضوعات مختلف بین‌المللی از جمله تروریسم و حقوق بشر، تصریح کرد: «هر کشوری که با مشی سیاسی غربی‌ها زاویه پیدا کند، هم متهم به نقض حقوق بشر می‌شود و هم متهم به حمایت از تروریسم».

‏در این دیدار، معاون وزارت خارجه ایران با اشاره به برگزاری موفق جام جهانی فوتبال، نقش ممتاز قطر به عنوان میزبان در هر چه بهتر برگزار شدن این بازی‌ها را شایسته تقدیر دانست.

‏معاون وزیر خارجه قطر هم با اشاره به روند رو به رشد روابط دوجانبه، بر اهتمام مقام‌های قطری بر گسترش همه جانبه مناسبات سیاسی و اقتصادی با ایران تاکید کرد.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها