به روز شده در: ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۲
وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که مسئولان رژیم صهیونیستی مانع از ورود تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی به بیمارستان‌های غزه می‌شود.
کد خبر: ۵۵۹۰۸۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۸ - 30November 2022

رژیم صهیونیستی مانع اصلی ورود تجهیزات به بیمارستان‌های غزهبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که مسئولان رژیم صهیونیستی مانع از ورود تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی به بیمارستان‌های غزه می‌شود که این امر باعث اخلال در روند درمان بیماران و تشدید بیماری آن‌ها شده است.

وزارت بهداشت فلسطین در بیانیه‌ای افزود: مسئولان رژیم صهیونیستی از روش‌های وقت‌کشی و مانع‌تراشی غیر قابل توجیه در زمینه صدور مجوز ورود تجهیزات بیمارستانی و طبی به بیمارستان‌های نوار غزه استفاده می‌کنند.

در این بیانیه آمده است: بیماران سرطانی و قلبی و بخش مراقبت‌های ویژه به خاطر مانع‌تراشی‌های رژیم صهیونیستی با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کنند، محاصره و مانع‌تراشی‌های مسئولان صهیونیستی اصلی‌ترین تهدید علیه جان بیماران است.

وزارت بهداشت فلسطین در غزه، رژیم صهیونیستی را مسئول کامل جان بیماران دانست و از نهاد‌های بین‌المللی و حقوقی خواستار اعمال فشار به مسئولان این رژیم جهت اجازه ورود تجهیزات پزشکی به بیمارستان‌های غزه شد.

از زمان آغاز محاصره تحمیل شده بر غزه توسط رژیم صهیونیستی در ژوئن ۲۰۰۷ تاکنون صد‌ها بیمار فلسطینی جان خود را از دست داده‌اند که بیشتر قربانیان محاصره غزه را کودکان بیمار فلسطینی تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها