به روز شده در: ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰
در بيمه كوثر عملياتي شد؛
ثبت اعلام خسارت برخط ثالث و بدنه شرکت بیمه کوثر به‌منظور تسهیل در ارائه خدمات به زیان دیدگان در سامانه «بیمه کوثر من» عملیاتی شد.
کد خبر: ۵۵۹۹۷۹
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۲ - 06December 2022

اعلام و پرداخت خسارت برخط ثالث و بدنه

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «بهادر یاری‌پور» مدیر بیمه‌های اتومبیل بیمه کوثر، اظهار داشت: بیمه‌شدگان تحت‌پوشش بیمه ثالث و بدنه این شرکت می‌توانند با استفاده از تلفن همراه خود، از محل حادثه و بخش‌های خسارت‌دیده خودرو عکس بگیرند و به همراه سایر مدارک و مستندات درخواستی، در سامانه «بیمه کوثر من» به نشانی https://mykins.ir/ElamKhesarat  بارگذاری کنند.

یاری‌پور با بیان اینکه پس از ثبت پرونده در سامانه، در اسرع وقت کارشناسان، ارزیابی خسارت را انجام می‌دهند، تاکید کرد: بیمه شده به منظور تسریع در دریافت مبلغ خسارت باید شماره شبای حساب خویش را در سامانه ثبت کند.

وی با بیان اینکه در صورت نیاز به مدارک دیگر برای تکمیل پرونده، کارشناسان خسارت به بیمه‌شده اطلاع می‌دهند، افزود: پس از تکمیل مدارک و در مدت زمان کوتاه، پرونده‌ها رسیدگی و مبلغ خسارت به حساب زیان‌دیدگان واریز می‌شود.

مدیر بیمه‌های اتومبیل با اشاره به اینکه تمامی مراحل بدون حضور مشتری و به صورت برخط انجام می‌شود، تصریح کرد: این امر باعث جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه بیمه‌شده و زیان‌دیدگان و همچنین تسریع در روند رسیدگی و پرداخت خسارت می‌شود که در نهایت موجبات حفظ و نگهداشت و افزایش رضایت بیمه‌شدگان را به دنبال خواهد داشت.

منبع: بیمه کوثر

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها