به روز شده در: ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۸
رئیس سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس مطرح کرد؛
سردار ادیبی بر لزوم نقش آفرینی پیشکسوتان دفاع مقدس در پهنه‌ی انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: ضروری است تجارب پیشکسوتان دفاع مقدس در خدمت به کشور به کار گرفته شود.
کد خبر: ۵۶۰۲۲۴
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۳ - 07December 2022

به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، نشست هیأت اندیشه‌ورزی سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس با حضور سردار «نادر ادیبی» رئیس سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت در دفاع مقدس و جمعی از فرماندهان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس در محل این سازمان برگزار شد.

در این جلسه، رئیس سازمان پیشکسوتان جهاد و مقاومت، ضمن ارائه گزارشی از روند امور مربوط به پیشکسوتان و لزوم نقش آفرینی پیشکسوتان دفاع مقدس در پهنه‌ی انقلاب اسلامی، رشد و توانمندسازی پیشکسوتان و نحوه بهره‌گیری از تجربیات آن‌ها در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب مطالبی را مورد تاکید قرار داد.

سپس گزارشی از روند اجرای آیین تجلیل و تکریم از پیشکسوتان دفاع مقدس که در تاریخ سی‌ام شهریورماه ۱۴۰۱ برگزار شده بود، توسط معاون اجرایی سازمان ارائه شد.

در ادامه چند تن از پیشکسوتان و مسئولین حاضر در جلسه در خصوص راهکار‌های اجرایی و ضرورت بکارگیری پیشکسوتان در عرصه‌های مختلف جامعه (سیاسی - فرهنگی - اجتماعی) نقطه نظرات خود را بیان کردند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها