به روز شده در: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۹
مبارزان مقاومت فلسطین در دو عملیات تیراندازی در مناطق مختلف نابلس، نظامیان صهیونیست را هدف قرار دادند.
کد خبر: ۵۶۸۹۲۸
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۹ - 24January 2023

مقر دیده بانی ارتش رژیم صهیونیستی در نابلس هدف قرار گرفتبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از وبگاه فلسطین الیوم، گردان نابلس وابسته به گردان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، صبح امروز با صدور بیانیه‌ای از عملیات تیراندازی مبارزان فلسطینی علیه نظامیان صهیونیست خبر داد.

در این بیانیه اعلام شده است که مبارزان فلسطینی بامداد امروز در یک عملیات تیراندازی، مقر دیده بانی ارتش رژیم صهیونیستی در کوه جرزیم (شهر نابلس) را هدف تیراندازی شدید و پیاپی خود قرار دادند.

گردان نابلس از گروه‌های مقاومتی در کرانه باختری نیز با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که مبارزان مقاومت امروز گشتی ارتش رژیم صهیونیستی در میدان اتصالات در نابلس را هدف تیراندازی شدید قرار داده اند.

ادامه بازداشت فلسطینیان در کرانه باختری

در تحولی دیگر، باشگاه اسیر فلسطین صبح امروز با صدور بیانیه‌ای از بازداشت ۱۶ فلسطینی از سوی نظامیان صهیونیست در نقاط مختلف کرانه باختری خبر داد.

روستای العراقیب برای دویست و دوازدهمین بار تخریب شد

از سوی دیگر، نظامیان صهیونیست امروز سه شنبه با یورش به روستای العراقیب در منطقه نقب اشغالی، روستای العراقیب را برای دویست و دوازدهمین بار پیاپی تخریب کردند.

یورش به مسجدالاقصی

در تحولی دیگر، صبح امروز شمار زیادی از شهرک نشینان صهیونیست ضمن یورش به مسجدالاقصی اقدام به برگزاری مناسک تلمودی در راستای تحریک احساسات فلسطینیان، کردند.

این یورش با حمایت شدید نظامیان صهیونیست همراه شد. همچنین امروز جمعی از نظامیان صهیونیست به مصلای القبلی در مسجدالاقصی تعرض کردند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار