به روز شده در: ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۱
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی:
حجت‌الاسلام «نستوهی» در واکنش به تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر توسط پارلمان اروپا گفت: تحریم نشانه حق بودن و درست بودن کار ما است.
کد خبر: ۵۶۹۴۹۵
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۰ - 27January 2023

به گزارش دفاع‌پرس از تبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین «محمدحسن نستوهی» امروز (جمعه) در جمع خبرنگاران در واکنش به تحریم ستاد امر به معروف و نهی از منکر توسط پارلمان اروپا، با بیان اینکه این ستاد در خط مقدم مبارزه با دشمن قرار دارد اظهار داشت: پارلمان اروپا با تحریم ستاد امر به معروف بار دیگر دشمنی خود را آشکارتر کرد.  

وی افزود: دشمن حقیقتاً خوب شناخته که کدام خط مؤثر است و این نشانه تسلیم دشمن هست.

حجت‌الاسلام «نستوهی» ادامه داد: شما تمام افراد و سازمان‌هایی که تحریم شده‌اند را بررسی کنید، هر جا دشمن به ستوه آمده و عملاً کاری از دستش برنیامده آن افراد و ارگان‌ها را تحریم کرده است، همانند تحریم سپاه قدس یا فرماندهان زبده سپاه قدس یا دانشمندان هسته‌ای که قبلاً انجام داده بود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی بیان داشت: هر جا دشمن پی برده که دیگر کاری از دستش برنمی‌آید به جهت کُند کردن پیشرفت، سریع دست به تحریم آن نهاد زده است.

وی ادامه داد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر نیز با افتخار به آن دسته از ارگان‌ها یا نهادها و افرادی پیوسته که دشمن را درمانده کرده است. دشمن در نظر خودش گفته که می‌شود با تحریم کاری کرد.

حجت‌الاسلام «نستوهی» تأکید کرد: بدون شک احیای فریضتین مهم امر به معروف و نهی از منکر تبعات و چالش‌های فراوانی خواهد داشت. همانگونه که عده‌ای برای احیای جهاد شهید یا زخمی می‌شوند، در این فریضتین هم تبعات و پیامدهای خاصی شامل احیاگران آن خواهد بود.

وی اضافه کرد: اگر دشمن این کار را نمی‌کرد باید تعجب می‌کردیم، چنانچه رزمنده در خط مقدم قطعاً آسیب خواهد دید. در این امر هم اگر دشمن ستاد امر به معروف را مورد حمله قرار نمی‌داد باید در مسیرمان شک می‌کردیم. دشمن با تحریم دبیر و ستاد امر به معروف و نهی از منکر نشان داد که ما درست به خط مقدم رسیده‌ایم؛ جایی رسیده‌ایم که دشمن احساس خطر می‌کند، والا اگر نمی‌زد شک می‌کردیم که وجودمان چندان اثری نداشته است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی تأکید کرد: وظیفه ما در این برهه حساس تبیین رسالت‌ها، اهداف و مسیر ستاد امر به معروف است. همچنین علما، ائمه جمعه، فعالان فضای مجازی و… باید یاری‌گر ستاد باشند تا بتوان با اراده محکم‌تر و ایمان پرصلابت مسیر را ادامه داد. تحریم نشانه حق بودن و درست بودن کار ما است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار