به روز شده در: ۰۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۵:۱۱
حزب‌الله لبنان:
حزب‌الله لبنان در واکنش به عملیات شهادت طلبانه «قدس» که طی آن شماری از صهیونیست‌ها به هلاکت رسیدند، اعلام کرد: این عملیات یک بار دیگر سستی و شکنندگی سیستم امنیتی رژیم صهیونیستی را آشکار ساخت.
کد خبر: ۵۶۹۶۴۳
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۷ - 28January 2023

عملیات «قدس» لرزه به اندام صهیونیست‌ها انداخته استبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از المیادین، حزب‌الله لبنان امروز شنبه به عملیات شب گذشته در قدس اشغالی واکنش نشان داد و این عملیات را قهرمانانه توصیف کرد.

در بیانیه حزب‌الله آمده است: عملیات شهادت طلبانه و قهرمانانه در قدس اشغالی یک بار دیگر ضعف، سستی و شکنندگی سیستم امنیتی رژیم صهیونیستی را برملا ساخت.

حزب‌الله لبنان همچنین عنوان کرده است: این عملیات لرزه به اندام صهیونیست‌ها انداخت و موجب ترس و وحشت و نگرانی شهرک نشینان صهیونیست شد.

در ادامه بیانیه حزب‌الله لبنان آمده است: عملیات شهادت طلبانه در قدس واکنشی سریع و قاطع به جنایتی است که صهیونیست‌ها در اردوگاه جنین مرتکب شدند. این عملیات به منزله سیلی محکمی به کابینه افراطی رژیم صهیونیستی بود.

بیانیه حزب‌الله می‌افزاید: در اینجا همچنین استاندارد‌های دوگانه برخی از دولت‌های غربی و عربی و نیز سکوت آن‌ها در برابر کشتار جنین را محکوم می‌کنیم.

عملیات شهادت‌طلبانه شب گذشته یک مبارز فلسطینی در قدس اشغالی به هلاکت دستکم ۸ صهیونیست و زخمی شدن ۱۰ تَن دیگر انجامید.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها