به روز شده در: ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۴
سرلشکر سلامی پس از دیدار با زلزله‌زدگان خوی:
فرمانده کل سپاه در سفر به خوی، بر امدادرسانی سپاه تا تثبیت کامل شرایط و رفع مشکلات مردم در مناطق زلزله‌زده تاکید کرد و گفت: عملیات مردم‌یاری سپاه ادامه خواهد داشت.
کد خبر: ۵۷۱۲۱۳
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰ - 04February 2023

عملیات مردم‌یاری سپاه تا تثبیت کامل شرایط و رفع مشکلات مردم در مناطق زلزله‌زده خوی ادامه خواهد داشتبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) به منظور بازدید از مناطق زلزله‌زده وارد فردوگاه خوی شد تا با حضور در مناطق زلزله زده در جریان آخرین وضعیت مردم و نحوه امدادرسانی به زلزله‌زدگان قرار گیرد.

سرلشکر سلامی بلافاصله به مناطق آسیب‌دیده از زلزله رفت و در جریان میزان خسارت و نحوه امدادرسانی نیرو‌های سپاه به مردم زلزله‌زده قرار گرفت.

فرمانده کل سپاه با حضور در چادر زلزله‌زدگان ضمن گفت گوی رودررو با مردم در جریان مشکلات آنان قرار گرفت و به نیرو‌های قرارگاه حمزه سیدالشهدا (س) مستقر در منطقه دستور داد تا اسکان، تغذیه، درمان و سلامت مردم را با جدیت دنبال کنند.

وی در دیدار چهره به چهره با زلزله‌زدگان بر امدادرسانی سپاه تا تثبیت کامل شرایط و رفع مشکلات مردم در مناطق زلزله‌زده تاکید کرد و گفت: عملیات مردم‌یاری سپاه ادامه خواهد داشت.

سرلشکر سلامی با حضور در چند چادر زلزله زدگان در جریان مشکلات آنان قرار گرفت و به فرماندهان سپاه حاضر در منطقه دستور داد سریعا مشکلات این خانواده‌ها برطرف شود.

در حاشیه بازدید فرمانده کل سپاه از یکی از چادرها، جوانی با اشاره به اینکه در زلزله جهیزیه‌اش آسیب دیده است و قرار بوده که به زودی مراسم جشن ازدواج شان را برگزار کنند، از سرلشکر سلامی درخواست مساعدت کرد که فرمانده کل سپاه به سردار حزنی دستور داد یک سری جهیزیه به این جوان تحویل شود.

‌براساس این گزارش، از همان ساعات اولیه وقوع زلزله، ارسال تجهیزات سنگین مهندسی از قبیل بیل بکهو به همراه هشت دستگاه کمپرسی و خودرو‌های سنگین مهندسی در دستور کار سپاه قرار گرفت و هم اکنون نیز بخش قابل توجهی از ادوات مهندسی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (س) نیروی زمینی سپاه در عملیات امدادرسانی و مردم یاری به هم میهنان زلزله زده در شهرستان خوی حضور دارند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار