فرمانده نیروی زمینی ارتش: یگان‌هایی با توان دفاعی و قدرت تهاجمی بالا ایجاد کرده‌ایم

امیر سرتیپ «حیدری» گفت: یگان‌هایی با توان دفاعی، قدرت تهاجمی بالا و تسلیحات به‌روز ایجاد کرده‌ایم که موجب بالا بردن قدرت بازدارندگی دفاعی کشور شده‌اند.
کد خبر: ۵۷۶۸۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۴ - 04March 2023

فرمانده نیروی زمینی ارتش: یگان‌هایی با توان دفاعی و قدرت تهاجمی بالا ایجاد کرده‌ایمبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در همایش سراسری روحانیون یگان‌های نزاجا که به میزبانی مرکز آموزش و پشتیبانی شهید امانی برگزار شد، با بیان اینکه سه جشنواره نور در سطح‌های مختلف نیروی زمینی ارتش در طول سال برگزار می‌شود، اظهار داشت: اولین جشنواره در سطح تیپ‌ها و مراکز، دومین جشنواره در سطح قرارگاه‌ها و سطح سوم در سطح نیروی زمینی ارتش در طول سال برگزار می‌شود که با این اقدام، جامعه‌پذیری خوبی در سطح این نیرو ایجاد شده است.

امیر حیدری با اشاره به اصل‌های اساسی در فرماندهی نیروی زمینی ارتش عنوان کرد: ولایت‌محوری، عدالت‌محوری و شایسته‌سالاری، سه اصل مهم در نیروی زمینی ارتش است که در کنار عمل به آن، با طراحی ۳۱ طرح لبیک به‌عنوان فروع فرماندهی، رشد متوازن کارکنان در رسیدن به اهداف مد نظر را ایجاد کرده‌ایم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تأکید بر اهمیت و جایگاه والای جهاد تبیین صریح کرد: جهاد تبیین کاربرد اساسی در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان دارد و بحمدالله توانستیم فرمان ولایت فقیه را در نیروی زمینی ارتش تبدیل به یک فرهنگ دفاعی کنیم که در آن هرکس به شایستگی به تکلیف خود عمل می‌کند.

وی با اشاره به اهمیت طرح‌های لبیک در تغییر مثبت در ساختار نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: امروز با عمل به منویات فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی) طرح‌های لبیک نمود عینی پیدا کرده‌اند و توانسته‌ایم یگان‌هایی با توان دفاعی، قدرت تهاجمی بالا و تسلیحات به‌روز ایجاد کنیم که در راستای بالا بردن قدرت بازدارندگی دفاعی کشور مؤثر واقع شوند.

امیر حیدری با تأکید بر اهداف فرماندهی نیروی زمینی ارتش در بهبود وضعیت مسکن کارکنان بیان کرد: ساخت خانه‌های شخصی، ساخت خانه‌های سازمانی، زیباسازی محیط کوی‌های سازمانی از اهداف طرح لبیک ۳ یا امام خامنه‌ای در راستای خشنودسازی کارکنان و در نهایت ارتقای توان رزمی آن‌هاست.

فرمانده نزاجا با اشاره به نقش روحانیون در یگان‌ها خاطرنشان کرد: روحانیون در یگان‌های نیروی زمینی ارتش با تمام توان و با مدیریت درست و آینده‌نگر، توانسته‌اند اقدامات خوبی در جهت تربیت حافظان قرآنی، اخلاق‌مداری، رفع شبهات و توضیح مسائل دینی انجام دهند که موجب شده تا کارکنان پایور، وظیفه و خانواده‌های نیروی زمینی ارتش در مقابله با جنگ روانی دشمن پیروز باشند.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار