فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:

همراهی مردم با مسئولان موجب ناکامی دشمن در جنگ اقتصادی خواهد شد

امیر سرتیپ صباحی‌فرد با بیان اینکه امروز دشمن اقتصاد و معیشت مردم را مورد هجمه قرار داده است، گفت: با حمایت مردم و جدیت مسئولان از این مرحله هم با موفقیت گذر می‌کنیم.
کد خبر: ۵۷۶۸۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۱ - 04March 2023

کارکنان و روحانیون عقیدتی سیاسی، فرماندهان جنگ نرم هستندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در گردهمایی روحانیون این نیرو، با تشریح برخی از دستاورد‌های ارزشمند انقلاب اسلامی در حوزه نیرو‌های مسلح به‌ویژه پدافند هوایی، اظهار داشت: باید با آموزش مستمر و گام نهادن در مسیر درست و اصولی به‌منظور رسیدن به افق‌های پیش رو از هیچ تلاشی دریغ نکنیم و همواره به سمت تحول حرکت کنیم.

امیر صباحی‌فرد با تاکید بر اهمیت و لزوم جهاد تبیین در ابعاد مختلف که به‌طور مکرر توسط فرماندهی معظم کل قوا بیان شده است، تصریح کرد: اگر امت اسلامی همواره با امام امت و رهبر فرزانه انقلاب باشند و فرمایشات ایشان را سرلوحه امورات خود قرار بدهند، قطعاً به نصرت الهی دست پیدا می‌کنند و در مقابل اگر پشت امام را خالی کنند، قطعاً به دشمن این جازه و امکان را می‌دهند که هرآنچه را می‌خواهد و مد نظرش است، پیاده‌سازی و اجرا کند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به اینکه دشمنان نظام اسلامی همواره با تبلیغات باطل به‌ویژه بر روی نسل جوان سعی در تضعیف، تخریب و تحریف جبهه حق دارند، افزود: امروز دشمن اقتصاد و معیشت مردم را مورد هجمه قرار داده است که با حمایت مردم و جدیت مسئولان از این مرحله هم با موفقیت گذر می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: کارکنان و روحانیون عقیدتی سیاسی، فرماندهان جنگ نرم هستند و با تدبیر و دانش خود در زمینه جنگ نرم، در حوزه فضای مجازی و سواد رسانه‌ای با دشمن مقابله می‌کنند.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار