در اختتامیه جشنواره رسانه ابوذر مطرح شد؛

سخنگوی سپاه: جنگ ترکیبی امروز مانند دوران دفاع مقدس نابرابر است

سردار شریف گفت: جنگ رسانه‌ای امروز همانند دوران دفاع مقدس نابرابر است. امروز هم رسانه‌های ما با امپراتوری رسانه‌ای دشمن قابل مقایسه نیستند.
کد خبر: ۵۷۷۱۸۷
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۱ - 06March 2023

جنگ ترکیبی امروز مانند دوران دفاع مقدس نابرابر استبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار «رمضان شریف» سخنگوی سپاه در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه ابوذر اظهار داشت: در آستانه نیمه شعبان شاهد برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر هستیم. بسیج در این حوزه خطیر و تاثیرگذار به صورت جدی حضور دارد و امید است در این جنگ رسانه‌ای مثل دفاع مقدس با پشتیبانی ملت بزرگ ایران و هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی بار دیگر شاهد پیروزی باشیم.

سردار شریف افزود: این جنگ رسانه‌ای همانند دوران دفاع مقدس نابرابر است. امروز هم رسانه‌های ما با امپراتوری رسانه‌ای دشمن قابل مقایسه نیستند.

سخنگوی سپاه ادامه داد: در جریان مشکوک مسمومیت‌ دانش‌آموزان صرف نظر از ابعاد و حجم آن، یک سوال مطرح می‌شود که چرا برخی‌ در داخل بدشان نمی‌آید این اتفاقات گردن حکومت بیافتد لذا اصحاب رسانه باید فکر کنند که چرا جمعی از روشنفکران و اصحاب رسانه همگام با آمریکا و صهیونیست‌ها به نقاط قوت کشور حمله می‌کنند.

سردار شریف اضافه کرد: طبق آمار جمهوری اسلامی ۶۴ درصد بیش از رژیم پهلوی و کشور‌های همسایه به زنان و دختران توجه کرده و می‌کند. این موضوع نقطه قوتی برای ماست اما چرا تلاش می‌کنند آن را به نقطه ضعف تبدیل کنند.

وی تصریح کرد: باید در حوزه رسانه فکری کنیم چراکه برخی، ناجوانمردانه امثال ماجرای مسمویت دانش آموزان را به سپاه مرتبط می‌کنند؛‌ البته دلیلش این هم هست که طراحی‌های دشمن در طول این ۴۵ سال به سد بزرگ و قدرتمند سپاه برخورد کرده است لذا باید از همراهان داخلی دشمن پرسید، شما که هستید؟ کجا را هدف گرفتید؟ تکلیف دشمن مشخص است، اما ناراحتی ما این است که آن‌هایی که در داخل هستند در پازل دشمن فعالیت می‌کنند.

سردار شریف در پایان گفت: از این‌رو تا به حال آرایش دفاعی داشتیم اما از این به بعد نوبت تهاجم است. تلاش دشمنان بی‌خود است و راه به جایی نمی‌برد. ملت ایران انها را به عقب خواهند راند.

انتهای پیام/ 134

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار