یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در شمال رام الله به شهادت رسید.
کد خبر: ۵۷۹۴۲۷
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۷ - 18March 2023

شهادت جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در رام اللهبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، وزارت بهداشت فلسطین از شهادت جوانی فلسطینی به اسم یزن عمر خصیب (۲۳ ساله) به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر اسرائیلی در ورودی شمالی شهر بیره در شمال رام الله خبر داد.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شده که نظامیان اسرائیلی به بهانه تلاش این جوان فلسطینی برای حمله به آن‌ها با سلاح سرد به سمت او تیراندازی کردند.

این جوان فلسطینی پس از مجروح شدن به بیمارستان شعاریه تسیدک در قدس اشغالی انتقال داده شد، اما در نهایت بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

با شهادت این جوان، شمار شهدای فلسطین از ابتدای سال جاری تاکنون به ۸۹ نفر افزایش یافت.

همچنین با ادامه جنایت صهیونیست‌ها، جنبش مقاومت اسلامی حماس خواستار اوج بخشیدن به تمامی شیوه‌های مقاومت در برابر اشغالگران صهیونیست و شهرک نشینان یهود به نشانه وفاداری به خون پاک شهدای فلسطین و رشادت آفرینی و ایثارگری‌های آنان شد.

حماس اعلام کرد: تمامی توده‌های فلسطینی در داخل و خارج سرزمین‌های اشغالی با افتخار هر چه تمام‌تر در این روز‌های خجسته یاد و خاطره شهدای راه دفاع از سرزمین، اصول و آرمان‌های ملی و مقدسات اسلامی را گرامی می‌دارند.

این جنبش بار دیگر بر پایبندی خود به مشی مقاومت جامع به عنوان تنهاترین گزینه دفاع از ملت و احقاق حقوق ملی این ملت در زمینه آزاد سازی سرزمین فلسطین و مقدسات از چنگال اشغالگران صهیونیست و برپایی کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس شریف تاکید ورزید.

حماس اعلام کرد: دشمن صهیونیستی گمان می‌کرد که با ترور رهبران ملت فلسطین و نیرو‌های مبارز و دلاور و قهرمان فلسطینی ریشه‌های مقاومت را از بین خواهد برد و روحیه مبارزه و ایستادگی ملت فلسطین را نابود خواهد کرد، حال آنکه شهادت این رهبران و قهرمانان موجب پایبندی هر چه بیشتر ملت فلسطین به سرزمین و اصول و آرمان‌های ملی شأن شد.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار