به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۰
فرمانده فراجا:
سردار رادان گفت: پلیس برای مقابله با سارقان، مال خرها و معتادان در طرح نوروزی و سال جاری هم قسم شده است.
کد خبر: ۵۷۹۵۹۲
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۴ - 18March 2023

پلیس برای مقابله با سارقان هم قسم شده است/ کاهش قاچاق خاویاربه گزارش گروه اجتمتاعی دفاع‌پرس، سردار احمدرضا رادان شامگاه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران در ساری با اظهار اینکه قرارگاه نوروزی پلیس برای خدمات رسانی به مسافران فعال شده است، افزود: تدابیر لازم برای سفرهای نوروزی اندیشیده شده است.

وی با اشاره به اینکه مازندران سهم بسزایی در سفرهای نوروزی دارد، اقدامات صورت گرفته انتظامی در استان مازندران را قابل تقدیر دانست و گفت: شرایط خوبی در استان مهیا شده است.

وی با تاکید براین که پلیس در نوروز با متخلفان رانندگی برخورد می‌کند، بر لزوم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تاکید کرد و گفت: باید با رعایت مقررات حوادث را کاهش داد.

سردار رادان به طرح پلیس برای مقابله با مال خرها و سارقان اشاره وو اضافه کرد: نیروی انتظامی برای سال جدید در برخورد با معتادان، سارقان و مال خرها هم قسم شده است.

فرمانده فراحا با اشاره به راه اندازی گشت‌های محلات در نوروز تصریح کرد: طرح پیشگیری از سرقت در سال آینده نیز با قدرت تداوم می‌یابد و باید در این راستا به حوزه پیشگیری توجه ویژه شود.

وی بر لزوم حراست دریای خزر و هماهنگی با دریابانی تاکید کرد و گفت: با ورود ناوگان جدید دریایی، آمار قاچاق خاویار نیز یک دهم کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه طرح نوروزی در حوزه راه و پلیس راه فعال شده است، گفت: قرارگاه‌های نوروزی نیز تا پایان نوروز باید برای خدمت به مسافران و مردم فعال باشد.

سردار رادان با انتقاد از شمار بالای تصادفات بر لزوم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تاکید کرد و گفت: با متخلفان برخورد قاطع خواهیم داشت و در حوزه سرقت و برخورد با معتادان متهاجر نیز هم قسم شده‌ایم.

سردار رادان گفت: در حوزه حجاب و عفاف نیز جلساتی در وزارت کشور تشکیل شده است تا به نتیجه مطلوبی از جنس باید و نبایدها برسند و نیروی انتظامی در این جلسات حضور دارد و نظرات خود را داده است و در بحث حجاب و عفاف منتظر هستیم تا مصوبات اعلام شود.

فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: مردم بی حجابی را قبول نمی‌کنند و از مسافران می‌خواهیم این موضوع را رعایت کنند و اصناف و رانندگان نیز باید جدی‌تر عمل کنند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار