وزیر خارجه رژیم‌صهیونیستی:
«الی کوهن» مدعی شد: «(جمهوری) آذربایجان و اسرائیل درباره خطر ایران با هم اشتراک نظر دارند. ایران منطقه ما را تهدید و با حمایت و تامین مالی تروریسم در خاورمیانه بی‌ثباتی ایجاد می‌کند. ما باید با هم علیه ایران عمل کنیم.
کد خبر: ۵۸۰۶۴۶
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۳ - 29March 2023

وزیر خارجه رژیم‌صهیونیستی: آذربایجان و اسرائیل درباره خطر ایران با هم اشتراک نظر دارندبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، وزرای خارجه جمهوری آذربایجان و رژیم صهیونیستی بعد از دیدار دوجانبه امروز (چهارشنبه) در فلسطین اشغالی، در یک نشست خبری مشترک شرکت کردند.

خبرگزاری ترند و دیگر رسانه‌های جمهوری آذربایجان خبر دادند که «جیحون بایراموف» وزیر خارجه این کشور در جریان سفر به فلسطین اشغالی با همتای صهیونیست خود دیدار کرد و پس از این دیدار، دو طرف نشست خبری مشترک ترتیب دادند.

بنا بر گزارش ترند، «الی کوهن» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در این نشست خبری به تکرار ادعاهای ضدایرانی مسئولان صهیونیست پرداخت و مدعی شد که این رژیم همانند جمهوری آذربایجان، با تهدید ایران مواجه است.

وزیر خارجه تنها دارنده سلاح اتمی در منطقه غرب آسیا در نشست خبری مشترک با وزیر خارجه جمهوری آذربایجان، ادعاهای نخ نما و بی‌اساس صهیونیست‌ها درباره حمایت ایران از تروریسم را تکرار کرد و علیه برنامه هسته‌ای صلح‌آمیز ایران موضع گرفت.

الی کوهن مدعی شد: «(جمهوری) آذربایجان و اسرائیل درباره خطر ایران با هم اشتراک نظر دارند. ایران منطقه ما را تهدید و با حمایت و تامین مالی تروریسم در خاورمیانه بی‌ثباتی ایجاد می‌کند. ما باید با هم علیه ایران عمل کنیم. نباید اجازه دهیم ایران پتانسیل هسته‌ای خود را گسترش دهد».

بنا بر گزارش خبرگزاری ترند، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی ادعا کرد: دو کشور (این رژیم و جمهوری آذربایجان) می‌توانند با استفاده از ابزارهای سیاسی و اقتصادی و در عین حال تدوین تهدید نظامی قابل اعتماد و قاطع این کار را انجام دهند.

اظهارات الی کوهن در شرایطی مطرح شده که جیحون بایراموف وزیر خارجه جمهوری آذربایجان برای سفری دو روزه و افتتاح سفارت باکو در فلسطین اشغالی به تل‌آویو سفر کرده است.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار