به روز شده در: ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۲
رئیس جمهور به معاون اول خود مأموریت داد تا با تشکیل کارگروهی متشکل از وزارت اقتصادی و دارایی، سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی، از هرگونه تصمیمی که منجر به افزایش تورم شود، جلوگیری به عمل آوردند.
کد خبر: ۵۸۰۶۷۰
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۶ - 29March 2023

تشکیل کارگروه در هیئت دولت برای جلوگیری از تصمیمات تورم‌زابه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، در جلسه امروز (چهارشنبه) هیئت دولت که به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین «سید ابراهیم رئیسی» برگزار شد، ضمن بررسی آخرین وضعیت قیمت کالاهای اساسی، ستاد تنظیم بازار و وزارتخانه‌ها درباره نحوه نظارت و کنترل قیمت‌ها گزارش دادند.

همچنین رئیس جمهور به معاون اول مأموریت داد تا با تشکیل کارگروهی متشکل از وزارت اقتصادی و دارایی، سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی، ضمن رصد تصمیمات دستگاه‌های اجرایی، از هرگونه تصمیمی که منجر به افزایش تورم شود، جلوگیری به عمل آوردند.

رئیسی در این جلسه از وزرای اقتصادی کابینه، کیفیت روش‌ها و راهکارهای نظارت بر کنترل قیمت‌ها را جویا شد و آقایان «فاطمی‌امین» وزیر صنعت، معدن و تجارت، «خاندوزی» وزیر اقتصاد و «ساداتی‌نژاد» وزیر جهاد کشاورزی از نحوه نظارت و کنترل قیمت‌ها با بهره‌گیری از سامانه جامع تجارت و سامانه ۱۲۴، کنترل و نظارت فروشگاهی و همچنین نظارت و بازرسی‌های میدانی گزارش‌هایی ارائه کردند.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها