در مراسم تجلیل از استادان و مربیان سپاه مطرح شد؛

جانشین فرمانده کل سپاه: ضعف در حوزۀ اقتصاد ناشی از عمل نکردن مسئولان امر به تکالیفشان است / برای پاسداری از انقلاب اسلامی همه باید به تکالیف خود عمل کنیم

سردار فدوی ضعف در حوزۀ اقتصاد را ناشی از عمل نکردن مسئولان امر به تکالیف خود دانست و گفت: ما باید به پاسداری از انقلاب اسلامی مسلط باشیم و تکالیف مان را به درستی انجام دهیم؛ همه ما باور داشته و با همه توان در میدان حضور داشته باشیم.
کد خبر: ۵۸۶۴۶۰
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۱ - 02May 2023

سردار فدویبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار دریادار پاسدار «علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تجلیل از استادان و مربیان سپاه که صبح امروز (سه‌شنبه) در ستاد فرماندهی سپاه برگزار شد، ضمن تبریک روز معلم، اظهار داشت: خداوند متعال قاعده‌های قرآنی را بیان کرده و از داخل آن دستاورد‌های قرآنی بدست می‌آید.

سردار فدوی با بیان اینکه نتیجه را خداوند متعال رقم می‌زند، افزود: ما در این ۴۴ سال به تکالیف‌مان عمل کردیم و اقتدارمان به همین خاطر است.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی مستکبرین عالم را به زانو درآورده است، تأکید کرد: توان بندگان خدا از تکالیفی که بر عهده آن‌ها مشخص شده بیشتر است.

وی یادآور شد: اولین وظیفه ما این است که تکلیف‌مان را بدانیم و عزم خود را جزم کرده و حتماً تکلیف خود را انجام دهیم؛ نتایج را خداوند متعال رقم می‌زند.

سردار فدوی گفت: ما اگر تکالیف‌مان را به درستی انجام دهیم، خداوند نمی‌گذارد که بن‌بستی به‌وجود بیاید؛ روزی از جایی به ما می‌رسد که حتی تصور آن را نمی‌کردیم.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه باید استطاعت‌مان را هر روز بالاتر ببریم، افزود: ما باید مراقبت کنیم تا هر جایی هستیم تکالیف‌مان را به درستی انجام دهیم و خیال‌مان راحت باشد که پیروزی مسلّم با انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه هر جا به تکالیف‌مان عمل نکردیم با گرفتاری مواجه شدیم، تصریح کرد: متأسفانه به تکالیف‌مان در حوزه اقتصاد عمل نکردیم و در این حوزه دچار مشکل هستیم.

سردار فدوی افزود: قوی‌ترین قانون جمهوری اسلامی قانون بانکداری بدون رباست؛ اگر به قوانین اقتصاد اسلامی در قرآن عمل شده بود در حوزه اقتصادی دچار مشکلات نبودیم.

جانشین فرمانده کل سپاه به جنگ ترکیبی دشمنان علیه ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: دشمنان نظام اشتباه محاسباتی داشتند و نمی‌دانستند توان انقلاب اسلامی بیش از تصور آنهاست.

وی با بیان اینکه تکالیف پاسداران بیش از پیش است، ادامه داد: دشمنان در فتنه اخیر به دنبال پروژه کشته‌سازی بودند، اما بصیرت مردم انقلابی فتنه دشمن را با شکست روبه‌رو کرد.

سردرا فدوی به جنگ اقتصادی، فرهنگی و رسانه‌ای دشمنان علیه کشورمان اشاره کرد و افزود: ما باید به پاسداری از انقلاب اسلامی مسلط باشیم و تکالیف مان را به درستی انجام دهیم؛ همه ما باور داشته و با همه توان در میدان حضور داشته باشیم.

جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه باید باور‌های‌مان را تقویت کنیم، یادآور شد: همه مفاتیح‌الجنان برای ایجاد باور و تقویت آن است و مجموعه عقیدتی در سپاه نقش مهمی در تقویت و تحکیم باور‌ها دارد.

انتهای پیام/ 271

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار