ما متحدیم/ سردار سلامی:

یادواره شهدای عملیات بازی‌دراز مصداق «جهاد تبیین» است/ مردم آماده جهادی پایان‌ناپذیر تا درهم شکستن استخوان‌های دشمن هستند

فرمانده کل سپاه گفت: مردم با حضور حماسی و تاریخی خود در یادواره شهدای عملیات بازی‌دراز، عشق به شهدا را نشان دادند و این مصداق بارز جهاد تبیین است. درود بر روح همه شهدایی می فرستیم که از خودشان گذشتند تا ما آسایش داشته باشیم.
کد خبر: ۵۸۷۰۵۵
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۶ - 05May 2023

یادواره شهدای عملیات بازی دراز جهاد تبیین است/ رژیم صهیونیستی پوسیده و رو به زوال استبه گزارش دفاع‌پرس از کرمانشاه، سردار سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم صعود سراسری به ارتفاعات بازی‌دراز در شهرستان سرپل ذهاب و افتتاحیه اردوهای راهیان نور غرب کشور با گرامیداشت یاد شهدای استان کرمانشاه و کسانی که در نقطه مقدس بازی‌دراز به شهادت نایل آمدند، اظهار داشت: مردم با حضور حماسی و تاریخی خود عشق به شهدا را نشان دادند و این مصداق بارز جهاد تبیین است و درود بر روح همه شهدایی می‌فرستیم که از خودشان گذشتند تا ما آسایش داشته باشیم.

سردار سلامی افزود: این مراسم یادآوری و تشکر از شهدایی است که در مناطق غرب کشور رفتند و از خود گذشتند و برای صیانت و اقتدار کشور لازم است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: از تمامی مردان، زنان و کسانی که در این مسیر با عشق آمدند و در این مراسم حضور یافتند و در این مسیر حرکت کردند، قدردانی می کنم.

وی گفت: ما باید رفتار شهدا را سرلوحه خود قرار دهیم و بدانیم جهادگری، ولایی بودن و خدا محور بودن، امروز لازمه جامعه است.

سردار سلامی ادامه داد: باید در مقابل دشمنان بایستیم و باید جهادی حرکت کنیم. خون شهدا تکلیفی بر گردن ماست تا بتوانیم گوشه ای از حق آنها را ادا کنیم.

فرمانده کل سپاه افزود: وقتی قله استراتژیک بازی‌دراز توسط رزمندگان و شهدای سلحشور ما از دست دشمن آزاد شد، عراق از محور قصرشیرین عقب‌نشینی کرد و امروز مردم با افتخار یاد این حماسه‌آفرینی‌ها را گرامی می‌دارند.

وی گفت: سالروز باشکوه عملیات غرورآفرین بازی دراز باید هرساله گرامی داشته شود و از حضور همه مردم در این مراسم قدردانی می کنم و از تمامی کسانی که در راستای برگزاری آن تلاش کردند نیز سپاسگزارم.

فرمانده کل سپاه با اشاره به آیاتی از قرآن بیان کرد: اکنون سیمای پریشان و آشفته دشمنان و در مقابل، ایران سرافراز که امروز همچون خورشیدی در سپهر سیاست عالم می‌درخشد را می‌بینیم و شاهدیم مردم آماده جهادی پایان‌ناپذیر تا درهم شکستن استخوان‌های دشمن هستند و این تصویر ایران است.

وی گفت: در گذشته نه‌چندان دور، زمانی که بخشی از رژیم‌های عربی برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی سبقت می‌گرفتند و عکس گرفتن با مقامات صهیونیست متاسفانه به یک افتخار اما در واقع شرمساری ملی و عربی تبدیل شده بود و مقامات صهیونیست با هواپیما به پایتخت بخشی از این کشورها می‌آمدند، مغرورانه ژست می‌گرفتند و تصور می‌کردند که دستان‌شان را برای محصور کردن نظام ما بلند کرده‌اند؛ اما امروز تمام آن‌ها صف عادی‌سازی را تمام کردند و آن‌ها که برقرار کردند پشیمان و شرمسارند؛ زیرا نمی‌توان به تکیه‌گاه سستی که از درون موریانه ان را خورده و به‌زودی با پوکی استخوان‌هایش شکسته خواهد شد، تکیه کرد.

سردار سلامی گفت: رژیم صهیونیستی پوسیده و در حال زوال است و به سقوط نزدیک شده و اولین آثار زوال این رژیم آن است که در درون رژیم صهیونیستی نظام سیاسی مستقری وجود ندارد، نظام سیاسی آن گسیخته و پاره شده و کاملا از کارایی افتاده است.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها