در جمع کارکنان سفارت ایران در عمان؛

سرلشکر باقری: راهبرد برد - برد ایران در گسترش دیپلماسی با کشور‌های منطقه و جهان/ حضور موفق ما در «میدان» موفقیت در عرصه برقراری ارتباط با کشور‌های منطقه را به دنبال داشت

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گسترش دیپلماسی دفاعی را از شاخص‌های مهم دیپلماسی در جهان دانست و گفت: توسعه و گسترش دیپلماسی منطقه‌ای و دفاعی یکی از شاخص‌های مهم دیپلماسی در جهان است و گسترش دیپلماسی منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران با کشور‌های منطقه در واقع یک راهبرد برد - برد است.
کد خبر: ۵۸۷۶۳۴
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۷ - 08May 2023

سرلشکر باقری: گسترش دیپلماسی دفاعی از شاخص‌های مهم دیپلماسی در جهان استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرلشکر «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با حضور در سفارتخانه جمهوری اسلامی ایران در مسقط با «علی نجفی» سفیر کشورمان در عمان و دیگر اعضای این سفارتخانه دیدار و گفت‌وگو کرد.

سرلشکر باقری در جمع کارکنان سفارتخانه ایران در مسقط گفت: بی‌شک نتایج موفقیت‌های دیپلماسی در ابعاد مختلف، حاصل خلاقیت همه کارکنان این مجموعه دیپلماسی است که به نوبه خود سهم به‌سزایی در ارتقاء سطح شناخت جمهوری اسلامی ایران در این منطقه مهم دارد.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح افزود: توسعه و گسترش دیپلماسی منطقه‌ای و دفاعی یکی از شاخص‌های مهم دیپلماسی در جهان است و گسترش دیپلماسی منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران با کشور‌های منطقه در واقع یک راهبرد برد - برد است.

وی عنوان کرد: دیپلماسی دفاعی علاوه بر حضور موفق در میدان توانست در عرصه برقراری ارتباط با سایر کشور‌های منطقه نقش به‌سزایی را ایفا کند.

سرلشکر باقری با اشاره به لزوم تامین امنیت منطقه توسط کشور‌های منطقه تاکید کرد: امروز امنیت منطقه در گرو همکاری‌های سازنده و روابط دوستانه کشور‌های منطقه با یکدیگر بر اساس منافع مشترک، امنیت جمعی و منطقه است که بدون حضور و دخالت کشور فرامنطقه‌ای به‌دست خواهد آمد.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: امروز به برکت خون شهدا آمادگی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران با بهره‌گیری از توان متخصصان ایرانی و دانش بومی در تمام حوزه‌های دفاعی و همچنین تدابیر حکیمانه فرمانده معظم کل قوا، در سطح بالایی قرار دارد.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار