به روز شده در: ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۲:۳۸
استاندار لرستان:
زیویار برگزاری کنگره‌ی شهدا را یکی از رویدادهای مهم فرهنگی استان در سال جاری دانست و گفت: این کنگره در راستای تبیین جایگاه شهدا در سال جاری نهایی و برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۵۹۱۹۴۲
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۳ - 26May 2023

کنگره شهدای لرستان در راستای تبیین جایگاه شهدا و مولفه های هویتی ایشان برگزار می‌شود

به گزارش دفاع‌پرس از خرم آباد، «فرهاد زیویار» استاندار لرستان در جلسه‌ی مشترک شورای اداری و فرهنگ عمومی که شامگاه پنج‌شنبه با حضور  «محمد مهدی اسماعیلی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد،  اظهار داشت: در استان لرستان به جهت اینکه در بخش صنعت و تولید رونق چندانی ندارد تا بخش مطبوعات حمایت شوند، نیاز است که یارانه کاغذ به صورت ویژه پرداخت شوند.

وی با اشاره به نقش مهم مطبوعات و رسانه ها در توسعه ی استان و عدم وجود حمایت مالی از این بخش، تصریح کرد: موضوع مفاصا حساب اداره کل تامین اجتماعی در پرداخت آگهی های چاپ شده در مطبوعات یکی از مشکلاتی است که نیازمند پیگیری وزیر فرهنگ و ارشاد می باشد.

استاندار لرستان برگزاری کنگره ی شهدا را یکی از رویدادهای مهم فرهنگی استان در سال جاری قلمداد کرد و گفت: این کنگره در راستای تبیین جایگاه شهدا و مولفه های هویتی ایشان در سال جاری نهایی و برگزار خواهد شد.

زیویار با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، به تقدیم 300 شهید از لرستان طی عملیات حاج عمران اشاره کرد و عنوان کرد: دوم خرداد ماه یادآور واقعه ی مهم و تاریخی عملیات حاج عمران است که در تارک لرستان می درخشد.

استاندار لرستان همچنین به برگزاری برنامه ی سه‌شنبه‌های خبری در استان در راستای جهاد تبیین اشاره کرد و گفت: این برنامه باعث تعامل بیشتر رسانه ها و مدیران دستگاه ها خواهد شد.

زیویار افزود: در این برنامه هر هفته یکی از مدیران دستگاه‌های اجرایی عملکرد و دستاوردهای دستگاه تحت مدیریت خود را به منظور شفاف سازی و تبیین در قالب نشست خبری بیان می کند.

وی ادامه داد: این برنامه که از مصوبات شورای اطلاع‌رسانی استان می‌باشد ظرفیت تبدیل شدن به یک الگو در سطح استان‌های کشور را دارد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار