به روز شده در: ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۴
مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلا:
«شعبانی» گفت: بسیج ادارات به عنوان حلقه واسط جهت تسهیل‌گری و تسریع در ارائه هر چه بهتر خدمات به مردم استان توسط مدیران و دستگاه‌های اجرایی نقش آفرینی می‌کند.
کد خبر: ۵۹۲۸۷۰
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۰ - 30May 2023

دیوانسالاری بایستی منطبق بر مردم‌سالاری دینی باشدبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ساری، سرهنگ «مجیدرضا شعبانی» مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلا امروز با تعدادی از فرمانداران، فرماندهان سپاه و فرماندهان بسیج ادارات و کارمندان شهرستان‌های غرب استان مازندران دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که به بهانه توجیه ابلاغ برنامه‌های بسیج ادارات در سال جاری برگزار شد، نسبت به پرسش و پاسخ، مفاهمه و همدلی بین تمامی فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات در اجرای هر چه بهتر ماموریت‌ها با پشتوانه مادی و معنوی فرمانداران شهرستان‌ها صورت گرفت، «شعبانی» مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلا اظهار داشت: بروکراسی و دیوانسالاری اداری بعضا در ارائه خدمات به مردم، عرصه فعالیت‌های اقتصادی و تحقق شعار سال را با کندی مواجهه می‌کند چه بسا مسیر آن را نیز دچار انسداد می‌کند.

این مسئول گفت: در عصر تبادل ارتباطات و فناوری اطلاعات، سرعت و دقت در کمیت و کیفیت ارائه خدمات دستگاه‌ها به جامعه هدف، از مطالبات بجای مردمی است.

سرهنگ شعبانی ادامه داد: آرایش خدمتی مدیران و کارکنان بایستی بر اساس اولویت‌ها و نیازمندی‌ها در محلات شهری و روستایی باشد.

شعبانی گفت: قرارگاه تحول محله مهدوی، عرصه همدلی، وحدت و خدمت بی‌منت مسئولین به ولی نعمتان خود است و اگر شهدای عزیزمان الان حضور داشتند مطمئنا میداندار این امر می‌بودند.

این مسئول ادامه داد: دیوانسالاری در دستگاه‌های اداری بایستی منطبق و ناظر بر دو بعد جمهوریت و اسلامیت ایران عزیزمان باشد که از مهمترین و اولاترین مسئولیت مدیران دولتی و نمایندگان مجلس است.

سرهنگ شعبانی بیان کرد: مردم قدردان مسئولین خدوم و دلسوز هستند و هر چه ارتباط بین این دو فضا بیشتر شود مردم و نظام اسلامی متمتع خواهند شد.

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلا اذعان داشت: بسیج اداره به عنوان حلقه واسط جهت تسهیل‌گری و تسریع در ارائه هر چه بهتر خدمات به مردم استان توسط مدیران و دستگاه‌های اجرایی نقش آفرینی می‌کند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار