به روز شده در: ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۴
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:
حجت‌الاسلام «کریمی‌تبار» گفت: امام خمینی (ره) بزرگمردی است که کاخ ستمگران را در هم کوبید و باعث امید مستضعفان شد و پرچم اسلام را در سراسر دنیا برافراشت.
کد خبر: ۵۹۴۲۰۹
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۲ - 04June 2023

امام خمینی(ره) بزرگ مردی است که پرچم اسلام را در سراسر دنیا گسترش داده است.به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ایلام، حجت‌الاسلام والمسلمین «الله نور کریمی تبار» نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام امروز (یکشنبه) در مراسم رحلت امام خمینی (ره) که در مصلی شهر ایلام برگزار شد، اظهار داشت: امام خمینی بزرگ مردی است که کاخ ستمگران را در هم کوبید و باعث امید مستضعفان شد و پرچم اسلام را در سراسر دنیا برافراشت.

وی گفت: امام خمینی (ره) رابطه‌ای را با خدا و مردم ایجاد کرد که هر کسی که با خدا باشد خدا در دل‌های مردم، محبت او را ایجاد می‌کند.

نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اضافه کرد: امام پرچمی برافراشت که در سراسر دنیا به اهتزاز درآمده و در زمانی که کسی جرات نمی‌کرد اسم آمریکایی را به زبان بیاورند، حق زندگی یک انسان آزاده رو از او گرفتند. خداوند چنین مقدر می‌کند که چنین شخصی چهار دهه از زمانی که اسمی از آورده می‌شود صلوات می‌فرستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی تبار بیان کرد: امام به دنبال عنوان، شهرت، ریاست طلبی و جمع کردن ثروت نبود، کسی بود که یک زندگی زاهدانه در خانه‌ای محقر داشت و در واقع کسی بود که برای زمامداران حکومت‌ها الگو است.

وی ادامه داد: آنچه را که استکبار جهانی در تلاش است برای ضربه زدن به اسلام، برای جلوگیری از نشان تاثیری انقلاب اسلامی در مقیاس جهانی است. ولی مکر آن‌ها به خودشان باز می‌گردد و ملت ما پیروز و سربلند به اهداف عالی انقلاب اسلامی خواهند رسید.

نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در پایان اضافه کرد: بعد از رحلت امام خمینی (ره) شایسته‌ترین فردی که راه امام را ادامه داد مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار