در نهمین اجلاس سراسری مسئولان کانون‌های بسیج اساتید؛

معاون هماهنگ‌کننده سپاه: آمریکا و اسرائیل با شیب تند در حال سقوط هستند

سردار نقدی گفت: انقلاب اسلامی با قدرت و شدت در حال پیشرفت است و آمریکا و اسرائیل با شیب تند در حال سقوط هستند.
کد خبر: ۵۹۸۶۰۱
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۳ - 22June 2023

معاون هماهنگ کننده سپاه: آمریکا و اسرائیل با شیب تند در حال سقوط هستندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار «محمدرضا نقدی» معاون هماهنگ‌کننده سپاه امروز (پنجشنبه) در نهمین اجلاس سراسری مسئولان کانون‌های بسیج اساتید واحد‌های دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور در مشهد اظهار داشت: دشمن در حالی که در عرصه‌های مختلف شکست خورده، تمام قدرت خود را برای قلب واقعیت‌ها به کار گرفته است.

سردار نقدی ادامه داد: آمریکا با چین و روسیه هم رو در رو است، اما به تعداد انگشتان دست هم به زبان چینی و روسی رسانه‌ها را علیه افکار این دو کشور به کار نگرفته است، اما بیش از ۳۰۰ شبکه تلویزیونی و رادیویی و هزاران سایت اینترنتی را علیه افکار مردم کشور ما به کار گرفته است.

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: انقلاب اسلامی درگیری تمدنی و تفکری با آمریکا دارد به همین دلیل علیه کشور ما به دنبال تصویرسازی و قلب واقعیتهاست تا مردم ما بر اساس اطلاعات نادرست، فکر و تصمیم گیری کنند.

وی افزود: در تصویرسازی دشمن علیه کشور، ایران کشوری بدبخت، بیچاره و مفلوک و مردم در اوج نفرت هستند و این تصویرسازی علیه کشور ما آن قدر قوی است که خود آن‌ها هم، تصویرسازی‌ها علیه انقلاب اسلامی را باور می‌کنند.

این مقام ارشد نظامی با بیان این که تحلیل اشتباه سران مختلف کشور‌های غربی در حوادث پارسال کشور ما یک رسوایی برای آن‌ها بود اضافه کرد: اگر جای مسوولان اروپا و آمریکا بودم پژوهشکده‌هایی که تحلیل اشتباه و غلط ارایه دادند را با بولدوزر صاف می‌کردم.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ملت مذهبی ما را با بی حیایی و رواج بی عفتی نمی‌توان علیه نظام بسیج کرد و تاریخ می‌گوید مذهب در برابر لامذهبی شکست نخورده است.

سردار نقدی افزود: حوادث پارسال، هجمه سنگین و یک جنگ ترکیبی تمام عیار علیه کشور ما بود، اما ملت نلغزید و دنبال آن‌ها نرفت.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: در مقابل تصویرسازی‌های دشمن باید تصویر سازی درست انجام دهیم و واقعیت‌ها را تبیین کنیم.

سردار نقدی افزود: هم اکنون در قدرت دفاعی حرف برتر را می‌زنیم و هر ۲ یا سه هفته، یک پدیده جدید در نیرو‌های مسلح به ثمر می‌رسد.

وی ادامه داد: آمار بانک جهانی می‌گوید پارسال ۴.۷ درصد رشد اقتصادی داشتیم در حالی که در دولت قبلی این رقم صفر یا زیر صفر بوده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نفوذ انقلاب اسلامی هر روز بیشتر و دست دشمنان هر روز بسته‌تر می‌شود و کشور‌های مختلف فهمیده اند هر کسی را که آمریکا حمایت کرده در نهایت سقوط کرده است، اما هر کسی را که جمهوری اسلامی حمایت کند پایدار می‌ماند.

نقدی افزود: آمریکا و اسراییل گرفتار شکاف‌های عمیق سیاسی، اجتماعی و ناتوان در از بین بردن آسیب‌های داخلی خود هستند.

وی اضافه کرد: رخداد‌های پارسال، پایه‌ای برای نزدیکی کشور‌های مختلف به ایران اسلامی و واگرایی آن‌ها از آمریکا شد و آن‌ها دیدند چند ماه ایجاد اغتشاش و جنگ ترکیبی هیچ نتیجه‌ای نداد.

سردار نقدی افزود: نباید از تاخت و تاز دشمن بترسیم، این‌ها محل تولد جدیدی برای ماست. هجوم به اقتصاد ما نیز خاستگاه تولد یک اقتصاد شکست ناپذیر و تحکیم بصیرت خواهد شد.

نهمین اجلاس سراسری مسوولان کانون‌های بسیج اساتید واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی از روز چهارشنبه ۳۱ مردادماه آغاز شد و تا جمعه دوم تیرماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
پربیننده ها