فرمانده نیروی زمینی ارتش:

سلامت روحی و جسمی ارتباط مستقیمی با ارتقای توان رزمی دارد

امیر سرتیپ حیدری گفت: سلامت روحی و جسمی و اجرای ورزش صبحگاهی به‌طور منظم و روزانه ارتباط مستقیمی با ارتقای توان رزمی کارکنان دارد.
کد خبر: ۵۹۹۱۶۴
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۱ - 25June 2023

سلامت روحی و جسمی، ارتباط مستقیمی با ارتقای توان رزمی کارکنان داردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری»  فرمانده نیروی زمینی ارتش در دومین همایش سراسری طب پیشگیری و بهداشت در رزم که با حضور مسئولان اداره بهداشت یگان‌های نیروی زمینی استان تهران و به‌صورت وبیناری با شرکت تمامی یگان‌های این نیرو در سراسر کشور برگزار شد، ضمن تجلیل از زحمات تمامی کارکنان اداره بهداشت و درمان نزاجا، اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در نیروی زمینی ارتش، حوزه‌های رزمی، سلامت و بهداشت در تمامی برنامه‌ها مدنظر قرار می‌گیرند که این مهم، تاثیر شگرفی در کاهش آمار بیماری در میان کارکنان داشته است.

امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه اداره بهداشت و درمان این نیرو در حوزه‌های مختلف بهداشتی و درمانی خدمات ارزنده‌ای در بحران‌ها ارائه کرده است، افزود: بیمارستان‌ها و مراکز درمانی نیروی زمینی ارتش با کادر درمانی مجرب و تجهیزات روزآمد در تمامی صحنه‌ها به‌ویژه در حوادث غیرمترقبه حضوری موثر داشته و با برپایی بیمارستان‌های سیار در مناطق مختلف در خدمت مردم شریف بوده‌است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر لزوم گسترش بیش از پیش ورزش صبحگاهی در میان کارکنان نیروی زمینی ارتش گفت: در برنامه‌های روزانه این نیرو که با هدف ارتقای توان رزم و سلامت کارکنان ارتش طراحی شده، ورزش صبحگاهی جایگاه ویژه‌ای دارد که با دقت در این موضوع، می‌توان آن را عامل اصلی سلامت کارکنان نیروی زمینی دانست.

امیر حیدری با اشاره به اینکه ورزش بایستی به عنوان بخشی از زندگی روزمره تمامی افراد جامعه باشد، خاطرنشان کرد: سلامت روحی و جسمی و اجرای ورزش صبحگاهی بطور منظم و روزانه ارتباط مستقیمی با ارتقای توان رزمی کارکنان دارد و می‌تواند نقش بسیار مهمی در کسب آمادگی جسمانی، روانی، نشاط و شادابی کارکنان داشته باشد.

در پایان این همایش، از برگزیدگان کارگروه‌های طرح امام رضا (ع) و کارشناسان برگزیده حوزه بهداشت یگان‌های تابعه نیروی زمینی ارتش تجلیل شد.

انتهای پیام/ 271

نظر شما
پربیننده ها