معاون بهداشت، امداد، درمان و آموزش پزشکی ارتش:

نیروی زمینی ارتش در تمامی بحران‌ها در کنار مردم حضور داشته است

امیر دریادار دوم مداح گفت: نیروی زمینی ارتش با حضور فعال، پویا و به موقع در تمامی بحران‌ها و حوادث غیرمترقبه، همواره در جهت آسایش و امنیت ملت ایران گام برمی‌دارد.
کد خبر: ۵۹۹۱۶۶
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۶ - 25June 2023

نیروی زمینی ارتش در تمامی بحران‌ها در کنار مردم حضور داشته است/ ورزش و تغذیه مناسب دو عنصر اساسی در ارتقای توان رزمی کارکنان هستندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر دریادار دوم پزشک «مصطفی مداح» معاون بهداشت، امداد، درمان و آموزش پزشکی ارتش در دومین همایش سراسری طب پیشگیری و بهداشت در رزم، با تاکید بر اهمیت موضوع بهداشت در میان ارتش‌های جهان نسبت به سایر سازمان‌ها اظهار داشت: زندگی جمعی در طول تاریخ موجب شده تا بیش از پیش، به موضوع بهداشت توجه داشته باشیم و با توجه به زندگی جمعی نیرو‌های ارتش در کنار یکدیگر، این موضوع جلوه نمایان‌تری در این سازمان نظامی دارد.

امیر دریادار دوم مداح با بیان اینکه دو عنصر تغذیه مناسب و ورزش پایدار، موجب ارتقای توان رزمی و سلامت کارکنان نیرو‌های مسلح می‌شود، افزود: سازمان‌های نظامی همواره نیازمند نیروی انسانی توانمندی هستند که بتوانند در کم‌ترین زمان ممکن، خود را با شرایط جدید وفق دهند و در این راه، نمی‌توان از نقش اساسی این دو عنصر در به ثمر نشستن برنامه‌ها و ماموریت‌ها چشم پوشی کرد.

معاون بهداشت، امداد، درمان و آموزش پزشکی ارتش گفت: نیروی زمینی ارتش با حضور فعال، پویا و به‌موقع در تمامی بحران‌ها و حوادث غیرمترقبه از جمله سیل، زلزله، کرونا و... نشان داده که همواره در جهت آسایش و امنیت مردم ایران اسلامی گام برمی‌دارد و در کنار مردم است.

امیر مداح در پایان ضمن تجلیل از تمامی دست‎‌اندرکاران طرح امام رضا (ع) خاطرنشان کرد: این طرح موجب شده تا پایش مطلوبی در سطح یگان‌ها نزاجا در جهت بهبود عملکرد فردی و جمعی کارکنان در حوزه ارتقای توان رزم و سلامت صورت بگیرد.

انتهای پیام/ 271

نظر شما
پربیننده ها