امیر پوردستان به دفاع پرس خبر داد؛

آمادگی روسیه برای پشتیبانی تجهیزاتی از نیروهای مسلح ایران/ خرید تانک تی 90 در دستور کار نزاجا

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه نیروهای مسلح ایران از ظرفیت‌هایی برخوردارند که کشور روسیه به آن نیاز دارد، از اعلام آمادگی روسیه جهت پشتیبانی تجهیزاتی از نیروهای مسلح کشور در تمامی ابعاد دفاعی خبر داد.
کد خبر: ۵۹۹۳۷
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۴ - ۰۱:۰۱ - 28November 2015

آمادگی روسیه برای پشتیبانی تجهیزاتی از نیروهای مسلح ایران/ خرید تانک تی 90 در دستور کار نزاجا

امیر سرتیپ «احمدرضا پوردستان» فرمانده نیروی زمینی ارتش در گفتوگوی اختصاصی با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، در پاسخ به فضای مثبت ایجاد شده و امکان گسترش روابط نظامی با کشور روسیه اظهار داشت: بحمدالله کشور روسیه اعلام آمادگی کرده تا در تمامی حوزههای تجهیزاتی و دفاعی که مورد نیاز جمهوری اسلامی است کمک و پشتیبانی لازم را داشته باشد.

وی با بیان اینکه ظرفیتهای بسیار خوبی در سطح نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که ارتش روسیه به آن نیاز دارد، بر تعامل دفاعی و نظامی دو کشور تاکید کرد و افزود: قطعا یکی از مواردی که در دستور کارنیرو زمینی قرار دارد خرید تانک پیشرفته تی 90 و همچنین سلاحها و تجهیزات سبکی است که در عرصه فضای جنگهای نیابتی مورد نیاز ما است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با ابراز خرسندی از روند اجرایی شدن قرارداد اس 300 گفت: برای خرید دیگر سامانههای دفاعی از کشور روسیه نیز کارهای لازم صورت میگیرد.

نظر شما
پربیننده ها