فرمانده نیروی هوایی ارتش تأکید کرد؛

حضور جوانان در خط مقدم مقابله با جنگ شناختی دشمن

امیر سرتیپ «واحدی» گفت: جوانان با شناخت تاکتیک‌ها و تهدیدات نوین دشمن می‌توانند در خط مقدم مقابله با جنگ شناختی باشند.
کد خبر: ۵۹۹۸۶۵
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۴ - 28June 2023

امیر سرتیپ حمید واحدیبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ خلبان «حمید واحدی» فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در پایگاه هوایی شهید یاسینی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این پایگاه با کارکنان پایور و وظیفه دیدار و گفت‌وگو کرد.

امیر سرتیپ واحدی در دیدار چهره به چهره با کارکنان وظیفه پایگاه هوایی شهید یاسینی بوشهر با اشاره به اهمیت خدمت سربازی و دوران جوانی اظهار داشت: تکریم سربازان و کارکنان وظیفه همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و جزو اولویت‌های ما در نیروی هوایی ارتش بوده است.

وی با بیان اینکه سلامت روح و روان سربازان برای ما بسیار مهم است؛ چرا که وظیفه خطیر پاسداری از امنیت کشور بر عهده این عزیزان گذاشته شده، افزود: شما سربازان با آگاهی، بصیرت، شناخت تاکتیک‌ها و تهدیدات نوین دشمن می‌توانید در خط مقدم مقابله با جنگ شناختی باشید.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه سربازان این نیرو فرزندان ما هستند، خاطرنشان کرد: توصیه من به شما جوانان این است که مراقب فریب دشمن در فضای حقیقی و مجازی باشید؛ چرا که شما یکی از مهم‌ترین اهداف جنگ شناختی دشمن هستید.

امیر واحدی در ادامه تصریح کرد: همه تلاش ما این است که با کار و فعالیت جهادی و حداکثری این نیرو را به نیروی هوایی در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که مد نظر فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) است، برسانیم.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار