فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:

تولید تجهیزات پیشرفته بُرد بلند در دستور کار نیروی پدافند هوایی است

امیر «صباحی‌فرد» گفت: همگام با تهدیدات متصور و چالش‌های احتمالی پیش رو، یقیناً در سال جاری تولید تجهیزات راداری، موشکی و پهپادی پیشرفته با بُرد بلند در دستور کار نیروی پدافند هوایی ارتش است.
کد خبر: ۶۰۰۱۴۶
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۱ - 29June 2023

تولید تجهیزات پیشرفته بُرد بلند در دستور کار پدافند هوایی ارتش استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس‌، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش به طور سرزده از یگان عملیاتی واکنش سریع شهید ستاری این نیرو واقع در شرق پایتخت بازدید کرد و توان رزم و آمادگی دفاعی این گروه پدافندی حساس را مورد ارزیابی قرار داد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جریان این بازدید اظهار داشت: همگام با تهدیدات متصور و چالش‌های احتمالی پیش رو، یقیناً در سال جاری تولید تجهیزات راداری، موشکی و پهپادی پیشرفته با برد بلند در دستورکار پدافند هوایی ارتش است.

وی افزود: کارآمدی پدافند هوایی ارتش در تسلط کامل بر مرز‌های هوایی کشورمان بیانگر رصد و پایش دقیق مهندسان و متخصصان پدافندی در هزاران نقطه پدافندی کشور است.

امیر صباحی‌فرد با بیان اینکه تلاش و جهاد شبانه‌روزی مرزبانان آسمان کشورمان در راستای آرامش و آسودگی خاطر شهروندان ایران اسلامی است، گفت: اگر امروز پدافند هوایی ارتش به رشد و تعالی رسیده، یقیناً این بالندگی و اقتدار مرهون همت و تلاش جوانان این مرز و بوم در عرصه‌های مختلف علوم پدافندی است.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار