بیانیه ارتش جمهوری اسلامی ایران در محکومیت اهانت به قرآن؛

اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم بیانگر استیصال دشمنان در مقابل این نور جاودان است

ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای با محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، تأکید کرد: اقدام دین‎‏ستیزانه و هنجارشکنانه دشمنان اسلام بیانگر گسترش روزافزون دین اسلام و استیصال دشمنان در مقابل این نور جاودان است.
کد خبر: ۶۰۰۶۷۲
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۳ - 02July 2023

بیانیه ارتش جمهوری اسلامی ایران در محکومیت اهانت به قرآنبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه‌ای اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم را محکوم کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

«إِنَّ الَّذِینَ کَفَرُوا بِالذِّکْرِ لَمَّا جاءَهُمْ وَ إِنَّهُ لَکِتابٌ عَزِیزٌ «۴۱» سوره مبارکه فصلت.
«البتّه کسانى که به قرآن چون به سراغ‌شان آمد، کفر ورزیدند (به کیفر خود مى‌رسند) در حالى که قرآن کتابى نفوذناپذیر است.»

اقدام دین‎‏ستیزانه و هنجارشکنانه دشمنان اسلام بیانگر دو واقعیت گسترش روزافزون دین اسلام و استیصال دشمنان در مقابل این نور جاودان است.

اقدام غیرانسانی سوئد با وجود برخی حمایت جنایتکاران جهانی، مورد تأیید هیچ انسان آزاده و هیچ‌کدام از جوامع و کشور‌های منادی و حامی صلح و اتحاد و امنیت جهانی نیست.

ارتش انقلابی و مردمی جمهوری اسلامی ایران، اقدام هتاکانه و توهین به مقام شامخ قرآن را به‌شدت محکوم و اعلام می‌کند که نور قرآن هیچ‌گاه در دل‏‌های بشری کم نشده و اقدامات مذبوحانه که با چراغ سبز استکبار و سلطه رسانه‌ای صهیونیسم جهانی انجام می‌گیرد، نه‌تنها هیچ خللی در انگیزه و باور به این کتاب آسمانی ایجاد نخواهد کرد، بلکه زمینه اتحاد هرچه بیشتر مسلمانان را به‌خصوص در ایام مبارک حج فراهم می‏‌کند تا جایی که امروز نه‌تنها اعتراض مسلمانانِ نقاط مختلف جهان در محکومیت اقدام مذکور را به دنبال داشته، بلکه مخالفت پیروان ادیان محترم الهی در توهین به مقدس‎ترین مقدسات مسلمانان را شاهد هستیم.

امید است ملل آزاده جهان با اطلاع و اشراف به نیت سوء دشمنان در جریحه‌دار کردن احساسات پاک مسلمانان به آخرین معجزه تاریخ، این حرکت مذبوحانه را به‌شدت محکوم کنند تا جسارت توهین به ادیان و کتب الهی برای همیشه دفن شود.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار