با حضور فرمانده کل ارتش و وزیر بهداشت؛

بیمارستان بین‌المللی ۹۶ تختخوابی نبوت نیروی دریایی ارتش در کنارک افتتاح شد

بیمارستان بین‌المللی ۹۶ تختخوابی نبوت نیروی دریایی ارتش صبح امروز با حضور سرلشکر موسوی و دکتر عین‌الهی در منطقه سوم دریایی نبوت کنارک افتتاح شد.
کد خبر: ۶۰۱۲۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۶ - 04July 2023

بیمارستان بین‌المللی ۹۶ تختخوابی نبوت نیروی دریایی ارتش در کنارک افتتاح شدبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، آیین افتتاح بیمارستان بین‌المللی ۹۶ تختخوابی نبوت نیروی دریایی ارتش صبح امروز (سه‌شنبه) با حضور امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، دکتر «بهرام عین‌الهی» وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و امیر دریادار «شهرام ایرانی» فرمانده نیروی دریایی ارتش در منطقه سوم دریایی کنارک برگزار شد.

بر اساس این گزارش، بیمارستان بین‌المللی ۹۶ تختخوابی نبوت نیروی دریایی ارتش در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه سواحل مکران و توسط اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران و همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در فضایی به وسعت پنج هکتار و زیربنایی بالغ بر ۱۳ هزار و ۲۰۰ متر مربع ساخته شده است.

این بیمارستان دارای بخش‌های مختلف تخصصی و فوق‌تخصصی شامل اورژانس، کلینیک تخصصی، بخش‌های بستری زنان، مردان و اطفال، جراحی داخلی، آی سی یو، سی سی یو، ان آی سی یو، فیزیوتراپی، دیالیز، رادیولوژی، آزمایشگاه و دندانپزشکی و همچنین بخش‌های آموزشی شامل آمفی تئاتر، کتابخانه، پاویون و کلاس‌های درسی است که به‌منظور آموزش در جنب این بیمارستان طراحی و ساخته شده است.

در این منطقه از استان سیستان و بلوچستان بیمارستانی با این امکانات و وسعت وجود نداشته که این اتفاق می‌تواند تأثیر بسزایی در رشد حوزه سلامت و بهداشت و درمان منطقه داشته باشد و بنای بیمارستان در نقطه‌ای احداث شده است که امکان دسترسی آسان و سریع برای عموم مردم در تمام ایام هفته به‌صورت شبانه‌روز میسر باشد.

انتهای پیام/ 271

نظر شما
پربیننده ها