رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

تحقق ایران قوی مهمترین چشم انداز بسیج است

سردار سلیمانی گفت: تحقق ایران قوی مهم‌ترین چشم‌انداز بسیج است و این مهم با توجه و تبعیت از مقام معظم رهبری و روحیه جهادی محقق خواهد شد.
کد خبر: ۶۰۱۷۲۹
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۹ - 05July 2023
تحقق ایران قوی مهمترین چشم انداز بسیج استبه گزارش ‌دفاع‌پرس از اراک، سردار سرتیپ «غلامرضا سلیمانی» رییس سازمان بسیج مستضعفین امروز (چهارشنبه) در نشست تخصصی با مسئولین بخش های مختلف سپاه و بسیج استان مرکزی با حضور معاونین سازمان بسیج در ستاد سپاه استان اظهار داشت: امروز به برکت فرهنگ و گفتمان بسیج جوانان مومن و انقلابی با نشاط و شادابی و روحیه جهادی در پایگاه های بسیج می درخشند و استعدادها و توانمندی های خود را به منصه ظهور می رسانند و منشا خیرات و برکات فراوان برای ملت و جامعه هستند.
 
رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود: تحقق ایران قوی مهمترین چشم انداز بسیج است و این مهم با توجه و تبعیت از مقام معطم رهبری و روحیه جهادی محقق خواهد شد.
 
وی تاکید کرد: آموزش، تعلیم و تربیت در بسیج در راستای توانمند سازی بسیجیان برای اجرای ماموریت های بسیج در بخش های مختلف یکی از مهمترین برنامه ها است.
 
سردار سلیمانی با بیان اینکه تربیت نسل جوان مومن انقلابی پای کار از اهداف آموزش و تربیت در بسیج است،گفت: اقداماتی چون شبکه عظیم و کارآمد صالحین و تشکیل قرارگاه های تخصصی همچون تعلیم و تربیت در این راستا است.
 
وی افزود: در طول این سال ها حضور بسیج در حوزه ها و بخش های مختلف همراه با کارآمدی و توانمندی همراه بوده و بسیج نقش موثری در امیدآفرینی داشته و امروز بسیج علمدار و متولی شکوفایی انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف است.
 
رییس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: بسیج در تحقق اهداف و مسیر پیشرفت کشور و اعتلای نظام اسلامی حرکتی شتابنده و افقی مشخص دارد و امروز بسیج با جهادهای مختلف و کارآمد بودن در عرصه های گوناگون از علمی و تحقیقاتی تا دفاعی و فرهنگی توانسته کارآمدی و قدرت نظام اسلامی را به رخ بکشاند.
 
وی با اشاره به ظرفیت های استان مرکزی در حوزه های فرهنگي و قرآنی بیان کرد: استان مرکزی در حوزه های مختلف توانمندی ها و ظرفیت های قابل توجهی دارد و وجود برخی ظرفیت ها در این استان همچون کربلایی کاظم ساروقی و ظرفیت های فرهنگی و قرآنی قابل توجه نقطه قوتی است.
 
سردار سلیمانی با تقدیر ویژه از بسیجیان استان مرکزی گفت: بسیجیان استان مرکزی در همه حوزه ها و بخش ها هم در بخش های عمومی و هم تخصصی خوش درخشیدند و در میدان های مختلف خدمت رسانی و دفاع از ارزش های اسلامی اقدامات موثری انجام دادند.
 
وی خاطرنشان کرد: بنده به سهم خود از همه بسیجیان دلاور و سلحشور استان مرکزی که با روحیه جهادی و انقلابی در طی سال های اخير و خصوصا یک سال گذشته توانستند اقدامات بسیار امیدبخش و دلگرم کننده را به ماندگار بگذارند تقدیر و تشکر می کنم و از فرماندهی سپاه استان و مسئولین بخش های مختلف سپاه و بسیج استان نیز کمال نیز قدردانی می کنم.
 
انتهای پیام/
نظر شما
پربیننده ها