در مراسم بزرگداشت شهید محمد قنبری؛

سردار فدوی: اذعان دشمنان به شکست پروژه اغتشاشات/ الگوگیری از انقلاب اسلامی عامل پیروزی ملت یمن است

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به فتنه ۱۴۰۱ گفت: آمریکایی‌ها، فرانسوی‌ها و بسیاری دیگر از کسانی که در ماجرای سال گذشته نقش داشتند به شکست خود اعتراف کردند.
کد خبر: ۶۰۲۹۴۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۹ - 11July 2023

سردار فدوی: با کوچک‌ترین تلاش‌های دشمن در بی حیا کردن جامعه مبارزه می‌کنیمبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار دریادار پاسدار «علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عصر امروز (سه‌شنبه) در مراسم بزرگداشت شهید مدافع امنیت «محمد قنبری» اظهار داشت: از همان روزهای ابتدایی سال ۱۳۴۲ که نهضت امام خمینی (ره) آغاز شد، تغییراتی در جهان رخداد و نقطه عطف آن پیروزی انقلاب ما و شروع حکومت اسلامی ایران بود.

سردار فدوی افزود: بلافاصله آمریکا جنگ و دشمنی با ایران را آغاز کرد و تا به امروز دشمنیِ خبیثان عالم با انقلاب اسلامی ایران ادامه داشته است. اگر احیانا به ذهن ما خطور کند که آن‌ها کاری را علیه ما انجام ندادند، نه به این معنا نیست که نخواستند، بلکه نتوانستند انجام دهند.

جانشین فرمانده کل سپاه نبرد حزب خدا و حزب شیطان را همیشگی دانست و گفت: وعده خداوند بر پیروزی حزب خداست و ما باید مراقبت کنیم تا همواره در حزب خدا باشیم.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی در این ۴۵ سال این مراقبت را داشته‌ است که در جبهه حق و حزب خدا باشد و برای همین است که این همه نتایج عالی نصیب ما کرده است.

دریادار فدوی گفت: اگر به لحاظ عوامل مادی و دنیوی حساب کنیم، همواره دشمنان خیلی از ما وضعیت بهتری داشتند، اما نتایجی که خداوند برای ما در این مدت رقم زده با محاسبات مادی متفاوت بوده است.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: دشمنان ما جنگ سخت، نیمه‌سخت و انواع جنگ‌ها را در این مدت علیه ما تحمیل کردند؛ مثلا هشت سال جنگ سخت علیه مابه راه انداختند، اما به اهداف خود نرسیدند.

وی افزود: امروز هم دشمنان جرأت ندارند که حتی یک تیر به سوی ما شلیک کنند و دیگر از جنگ نظامی خبری نیست؛ بنابراین مسئول جنگ فعلی (جنگ اقتصادی) وزارت خزانه‌داری آمریکا است. وزیر خزانه‌داری آمریکا گفته که ۴۴ سال است که هر اقدامی علیه ایران انجام داده‌ایم با شکست مواجه شده‌ایم.

سردار فدوی از بین بردن «حیا» را از برنامه‌های خبیثان عالم دانست و گفت: حیا به مثابه سر است برای ایمان و وقتی که حیا از بین رفت، باقی خباثت‌ها به دنبال آن می‌آید. مردم نگران سیاست‌ها و برنامه‌های خبیثان عالم برای از بین بردن حیا هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: خدا را شکر دل‌های مردم در دنیا به حرکت درآمده و حتی در داخل خود آمریکا صحبت از این است که چگونه با سیاست‌های شیطان بزرگ و شیطان‌های کوچک مقابله کنند و هر روز نمادی از این مبازره در جای جای عالم بروز پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: دشمنان هم می‌دانند که انقلاب اسلامی ایران بوده و هست که تا امروز سیاست‌های آن‌ها را با شکست مواجه کرده و از این بابت عصبانی هستند؛ ولی شیطان قسم خورده است یک لحظه هم از فریب بندگان خدا برای جهنمی کردن آن‌ها دست برندارد.

دریادار فدوی افزود: ما هوشیار هستیم و به میدان می‌آییم و با کوچک‌ترین تلاش‌های دشمن در بی حیا کردن جامعه مبارزه می‌کنیم؛ چرا که این راه نجات ما است. اگر ما به تکالیف اندکی که خداوند بر عهده ما گذاشته است، عمل کنیم، بهترین نتایج برای ما رقم زده خواهد شد.

جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کرد: آمریکایی‌ها در بین خودشان هم نسبت به اینکه خبیث‌ترین عالم هستند، شکی ندارند. مردم عالم بر این موضوع واقف هستند که شرارت‌ها و خباثت‌ها عالم از آمریکا و متحدان آن است.

وی با بیان اینکه برای انجام تکلیف باید با ایمان، صدق و درستی پای کار رفت، تصریح کرد: بهترین بندگان عالم پای کار جبهه حق هستند، نظام جمهوری اسلامی ایران، نیروهای سپاه پاسداران و علمای اسلام حاضرند که جان خود را به عنوان عزیزترین چیزی که دارند بدهند و با افتخار از این مهم حرف می‌زنند.

سردار فدوی تصریح کرد: در هیچ مقطع تاریخ نمی‌توانید شبیه دشمنی ۴۴ ساله‌ علیه انقلاب اسلامی را پیدا کنید؛ به جز دو مقطع؛ یکی دوران ابوسفیان و قریش علیه پیامبر (ص) و مقطع دیگری هم در زمان امیرالمؤمنین (ع)، دیگر شبیه چنین دشمنی‌ای که علیه جمهوری اسلامی ایران وجود دارد را نمی‌بینید.

جانشین فرمانده کل سپاه افزود: مطمئن باشید که هیچ‌گاه جبهه باطل بر جبهه حق پیروز نخواهند شد و همواره شکست نتیجه حتمی اقدامات آن‌ها خواهد بود.

وی ادامه داد: شکر خدا ما هر روز سرفرازتر و مقتدرتر هستیم و دائم دشمنان ما از توانمندی‌ها و پیروزی‌های ما ابزار نگرانی می‌کنند.

دریادار فدوی تصریح کرد: امروز شما ببینید که یکی از بزرگترین توانمندی‌های موشکی و پهپادی را مردم یمن دارند، در حالی که در ابتدای جنگی که چند سال پیش آغاز شد، آن‌ها دست خالی بودند؛ چرا امروز اینطور شده است؟ به این دلیل که برای خداوند و در راه حق مقابل خبیثان صبر و استقامت کردند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: نمایشگاه پهپادی و موشکی یمن را که اخیراً برگزار شد، دیدید؛ اگر همه کشورهای منطقه هم جمع می‌شدند، نمی‌توانستند این کار را انجام دهند و این از توانمندی خود آن‌هاست که به این سطح رسیده‌اند.

وی بیان کرد: آن‌ها از انقلاب اسلامی ایران الگو گرفتند و هر کسی که چنین الگویی را اجرایی کند، نتیجه آن همین پیروزی‌ و عزت‌مندی است.

سردار فدوی به فتنه ۱۴۰۱ اشاره و خاطرنشان کرد: ما در سال گذشته با دست خالی ایستادگی کردیم، در حالی که اغتشاشگران سلاح و کوکتل‌مولوتف و... داشتند. در نهایت آمریکایی‌ها، فرانسوی‌ها و بسیاری دیگر از کسانی که در ماجرای سال گذشته نقش داشتند به شکست خود اعتراف کردند و امروز برای جبران آن تلاش می‌کنند؛ اما هنوز برخی از افراد در داخل متوجه نشدند که خبیثان بزرگ جهان شکست سال گذشته خود را پذیرفتند.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
پربیننده ها