در جمع فرماندهان و معاونان عملیات و اطلاعات ارتش؛

سرلشکر موسوی: لحظه‌ای در صیانت از خاک مقدس ایران غفلت نخواهیم کرد

فرمانده کل ارتش گفت: لحظه‌ای در صیانت از مرز‌ها و منافع جمهوری اسلامی ایران که از شمالی‌ترین نقطه تا جنوبی‌ترین بخش، خاک مقدس ایران است، غفلت نخواهیم کرد و با تمام توان حافظ تمامیت ارضی کشور خواهیم بود.
کد خبر: ۶۰۳۴۴۳
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۱ - 13July 2023

لحظه‌ای در صیانت از خاک مقدس ایران غفلت نخواهیم کردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع فرماندهان و معاونان عملیات و اطلاعات ارتش بر ضرورت هوشیاری و حساسیت هر چه بیشتر نیرو‌های زمینی، پدافند، هوایی و دریایی در حفظ تمامیت ارضی تاکید کرد.

امیر موسوی افزود: لحظه‌ای در صیانت از مرز‌ها و منافع جمهوری اسلامی که از شمالی‌ترین نقطه تا جنوبی‌ترین بخش، خاک مقدس ایران است، غفلت نخواهیم کرد و با تمام توان حافظ تمامیت ارضی کشور خواهیم بود.

فرمانده کل ارتش تصریح کرد: قبلا هم گفته‌ایم برای ذره ذره خاک کشورمان و به هرآنچه که هر از گاهی در مورد متعلقات جمهوری اسلامی مطرح می‌شود به شدت حساس هستیم.

سرلشکر موسوی در پایان خاطرنشان کرد: آنچه تاکنون موجب سربلندی ایران عزیز شده، اقتدار نشات گرفته از عزم ملی و آمادگی نیرو‌های مسلح برای حفظ منافع نظام بوده و ماموریت حفظ استقلال و دفاع مقتدرانه از تمامیت ارضی را بر اساس قانون اساسی، اراده ملت و فرماندهی حکیمانه و دوراندیشانه فرمانده معظم کل قوا با تمام توان ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار