در اختتامیه جشنواره قرآنی تنویر؛

فرمانده نهاجا: راه‌اندازی کاروان قرآنی در نیروی هوایی ارتش/ اقدامات بسیار خوبی در حوزه قرآنی داشته‌‌ایم

امیر سرتیپ «واحدی» از راه‌اندازی کاروان قرآنی در نیروی هوایی ارتش خبر داد و گفت: در این نیرو دارالقرآن پویایی داریم که برکات زیادی برای ما داشته است.
کد خبر: ۶۰۴۵۳۶
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۳ - 19July 2023

فرمانده نهاجا: راه‌اندازی کاروان قرآنی در نیروی هوایی ارتش/ اقدامات بسیار خوبی در حوزه قرآنی داشته‌‌ایمبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ خلبان «حمید واحدی» فرمانده نیروی هوایی ارتش در اختتامیه جشنواره قرآنی تنویر که صبح امروز (چهارشنبه) در ستاد این نیرو برگزار شد، با بیان اینکه اقدامات بسیار خوبی در حوزه قرآنی در نهاجا صورت گرفته است، اظهار داشت: باید زندگی و سبک زندگی همه ما قرآنی شود؛ چرا که اصل زندگی ما قرآن است.

امیر واحدی ادامه داد: در حوزه قرآنی هرچه هزینه کنیم، ارزش دارد و خدا را شاکریم که در این عرصه پیشرفت‌های خوبی در نیروی هوایی ارتش داشته‌ایم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با تأکید بر اینکه انس با قرآن فواید زیادی برای‌ ما دارد، افزود: قرآن آرامش را برای ما فراهم می‌کند و امیدوارم قرآن سرلوحه کار همه ما باشد.

وی بیان کرد: انس با قرآن موجب برکات زیادی در زندگی ما می‌شود؛ بنابراین باید زندگی‌ خود را قرآنی کنیم؛ زیرا آن‌هایی که با قرآن انس دارند، بسیار موفق هستند.

امیر واحدی با تأکید بر اینکه هرچقدر در مسیر قرآنی حرکت کنیم، موفق‌تر هستیم، گفت: در نیروی هوایی ارتش دارالقرآن فعال و پویایی داریم که در کمتر از شش ماه راه‌اندازی شده و برکات زیادی در این نیرو داشته است.

فرمانده نهاجا اظهار داشت: نیروی هوایی ارتش کاروان قرآنی را در این نیرو راه‌اندازی کرده که می‌تواند فرهنگ قرآنی را در بین کارکنان ترویج داده است.

سرتیپ واحدی خاطرنشان کرد: با توجه به جنگ شناختی دشمن علیه کشورمان، دهه محرم بسیار مهم است؛ زیرا ما هرچه که داریم از آقا اباعبدالله الحسین (ع) است؛ لذا در این ماه پرفضیلت می‌توانیم جوانان را راهنمایی کنیم تا در تکیه‌ها، مساجد و هیأت‌ها شرکت کنند و با اهل بیت (ع) بیشتر مأنوس شوند.

انتهای پیام/ 271

نظر شما
پربیننده ها