مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمان خبر داد:
«وفائی»از برگزاری ویژه برنامه هایی همزمان با هفته دفاع مقدس در کتابخانه های عمومی استان خبر داد.
کد خبر: ۶۱۸۲۷۲
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۴ - 23September 2023

اجرای ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در کتابخانه های عمومی

به گزارش دفاع‌پرس از کرمان، «احمد وفائی» مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد شهدا و خانواده شهدا، اظهار داشت: تکریم  خانواده شهدا، عمل به درس شهیدان و پیام آنان، الگوسازی برای نسل جوان، زنده نگاه داشتن نام و یاد شهدا و سبک زندگی آنان از مهم ترین برنامه های کتابخانه های عمومی در این راستا است.


وی افزود: درهفته دفاع مقدس برنامه های کتابخانه های عمومی سراسر استان با شعار «ما متحدیم» و متناسب با این نام گذاری، برپایی شب شعر دفاع مقدس در محفل های ادبی با دعوت از خانواده و همرزمان شهداء، مراسم خاطره گویی و روایت‌گری دفاع مقدس برای اعضاء جوان و نوجوان؛ بخشی از دیگر برنامه های کتابخانه های عمومی در هفته دفاع مقدس است.


وی در پایان  ویژه برنامه های  هفته دفاع مقدس را تشریح کرد: غبارروبی مزار پاک و مطهر شهدای گرانقدر توسط کتابداران، بزرگداشت شهدای والامقام و ایثارگران سرافراز و تکریم خانواده های معزز آن ها، تجلیل از پیشکوستان و حماسه سازان دوران ۸ سال دفاع مقدس، نشست های کتابخوان ، جلسات نقد و بررسی ويژه هفته دفاع مقدس، محافل ادبی، جلسات مطالعاتی، مسابقات کتابخانه ای، معرفی کتاب، قصه گویی، جمع خوانی، کاردستی، اوریگامی، روزنامه دیواری و ... از جمله برنامه هایی است که در این هفته در کتابخانه های عمومی استان برگزار می شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار