دفاع‌پرس گزارش می‌دهد؛

دیدگاه مردم فلسطین درباره حاج قاسم سلیمانی+ فیلم

سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پرورش‌یافته مکتب و پیرو راستین آرمان‌های امام راحل بود که با حمایت‌های مختلف نظامی و اقتصادی از مردم مظلوم فلسطین، «طراح برنامه آزادی قدس» در مسیر رهایی مسلمانان از یوغ صهیونیست‌ها نام گرفت.
کد خبر: ۶۲۹۵۱۱
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۹ - 11November 2023

به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پرورش‌یافته مکتب و پیرو راستین آرمان‌های امام راحل بود که با حمایت‌های مختلف نظامی و اقتصادی از مردم مظلوم فلسطین، «طراح برنامه آزادی قدس» در مسیر رهایی مسلمانان از یوغ صهیونیست‌ها نام گرفت.

نقش سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی علاوه بر برنامه‌ریزی و طراح عملیات‌های مسلمانان در جنگ ۲۲ روزه و ۳۳ روزه اعراب با صهیونیست‌ها، در مواضع داخلی فلسطین اشغالی نیز بسیار گسترده ارزیابی می‌شود، به نحوی که این شهید در زمان حیاتش از گروه‌های فلسطینی حمایت‌های اقتصادی و نظامی داشت.

قضاوت مردم فلسطین درباره حاج قاسم سلیمانی+ فیلم

حمایت‌های شهید سلیمانی با هدف برقراری صلح و امنیت در منطقه و با نگاه مقدس حفظ جان مسلمین جهان و خدمت به بشریت در مقابل مستکبران و ظالمان زمان در بسیاری از کشور‌های منطقه از جمله فلسطین اشغالی نمود پیدا کرد.

رژیم صهیونیستی پس از شکست در جنگ ۳۳ روزه، با هدف جبران این شکست وارد جنگ با نوار غزه شد، شدیدترین حربه اقتصادی حتی تحریم‌های سوختی و غذایی و سلاح‌های کشتار جمعی را در این جنگ به کار گرفت به نحوی که به جز کمک‌های بشر دوستانه سازمان ملل، هیچ کمکی به مردم این منطقه وارد نمی‌شد.

     مطالب بیشتر

          * تصاویر/ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی (۱)
          * تصاویر/ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی (۲)
          * تصاویر/ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی (۳)
          * تصاویر/ حضور شهید حاج قاسم سلیمانی در حرم مطهر رضوی 

وضعیت مردم مسلمان فلسطین در آن روزگار بسیار سخت و دشوار شده بود که در این شرایط سردار دل‌ها با عنوان فرمانده شهید سپاه قدس ایران با حمایت‌های بی‌دریغ و منسجم در نوار غزه و ایجاد کارخانه تولید سلاح و واردات تسلیحات نظامی و ساخت تونل به یاری مردم بی‌دفاع فاسطین شتافت در این خصوص زیاد نخاله، دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین، اعلام کرد که شخص سردار شهید سلیمانی پرونده‌های انتقال تسلیحات به نوار غزه را برعهده داشت به‌نحوی که بدون حمایت‌های ایشان امکان موفقیت مسلمانان بسیار ضعیف بود.

حاج قاسم پشتیبان مظلومان و یاور مسلمانان بود و به‌طور قطع نقشه ترور حاج قاسم نیز به‌همین منظور، توسط رییس جمهوری آمریکا طراحی شد.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار