مدیر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران:

معرفت نفس یکی از رموز موفقیت و تاثیرگذاری شهید سلیمانی بود

حجت الاسلام «فاضل» گفت: معرفت نفس یکی از رموز موفقیت و تاثیرگذاری حاج «قاسم سلیمانی» است و عبد خالص خدا بود و پرچم عدالت‌خواهی را به اهتزاز در آورد.
کد خبر: ۶۳۲۳۱۰
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۳ - 21November 2023

حاج قاسم سلیمانی عبد خالص خدا بود و پرچم عدالت‌خواهی را به اهتزاز درآورد

به گزارش دفاع‌پرس از کرمان، حجت الاسلام والمسلمین «مجتبی فاضل» مدیر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران امروز در چهارمین اجلاسیه مدیران و معاونان مدیریت‌های استانی حوزه‌های علمیه خواهران کشور در کرمان همزمان با چهارمین سالگرد قمری شهادت شهید سپهبد حاج «قاسم سلیمانی» اظهار داشت: معرفت نفس یکی از رموز موفقیت و تاثیرگذاری حاج قاسم سلیمانی است و عبد خالص خدا بود و پرچم عدالت‌خواهی را به اهتزاز در آورد.

وی ادامه داد: آیا شهید سلیمانی یک استثنا در تاریخ است؟ نقش حوزه‌های علمیه در پروش شهید سلیمانی‌ها بی‌بدیل است.

مدیر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در ادامه با بیان این مطلب که در متون دینی زمان‌ها و مکان‌ها نقش ویژه‌ای دارند، عنوان کرد: با توجه به متقارن بودن زمان قمری شهادت حاج قاسم سلیمانی لذا استان کرمان برای برگزاری اجلاسیه انتخاب شد. 

وی با تاکید برآنکه تاریخ تعطیل بردار نیست، گفت: می‌شود ظهور را رقم زد و امام (عج) را آورد. آماده کردن ملت‌ها، کشورها و دولت‌ها از الزامات آن است که حوزه‌های علمیه نقش اول را در این زمینه دارند.

این مسئول اضافه کرد: حوزه‌های علمیه خواهران در جهت بسط و تحقق برای رسیدن هدف بزرگ در افق ۱۴۱۴ تلاش کنند.

مدیر مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران گفت: امروز آدم‌های فرهیخته‌ای به دنبال این اهداف از پیش تعیین شده، هستند و بی بدیل‌ترین مرکز در عرصه تعلیم و تربیت دینی، حوزه علمیه خواهران و جامعةالزهرا است و باید بیش از پیش نقش آفرین باشد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار