ما متحدیم/ در جلسه هیئت دولت مطرح شد؛

رئیس جمهور: اردوهای راهیان نور الهام‌بخش و امیدآفرین است/ رژیم صهیونیستی در دستیابی به اهداف خود در غزه شکست خورد

حجت‌الاسلام رئیسی اردو‌های راهیان نور را مدرسه‌ای بزرگ و الهام‌بخش دانست که می‌تواند در جهت ایجاد امید و آرامش در جامعه و بازخوانی رشادت‌های مجاهدان و افتخارآفرینی فرزندان این ملت به شکل مؤثری نقش‌آفرینی کند.
کد خبر: ۶۴۵۴۹۳
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۷ - 17January 2024

جلسه هیئت دولتبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین «سید ابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهور صبح امروز (چهارشنبه) در جلسه هیئت دولت با اشاره به تلاش‌های دشمنان برای ناامن جلوه دادن جمهوری اسلامی ایران، از اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه برای ارتقای آرامش و امنیت قدردانی و با بیان اینکه امنیت در هر کشوری مهمترین مسئله است، از همه نیرو‌های نظامی، انتظامی و امنیتی که مخلصانه، مجاهدانه و بی‌نام و نشان برای تامین و حفظ امنیت کشور شبانه‌روز تلاش می‌کنند، تقدیر کرد.

حجت‌الاسلام رئیسی در ادامه با اشاره به گذشت ۱۰۰ روز از جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی علیه مردم مظلوم و مقتدر غزه اظهار داشت: رژیم صهیونیستی در این مدت با وجود حمایت‌های همه‌جانبه آمریکا و برخی کشور‌های غربی، هیچ دستاوردی جز کشتار ۲۴ هزار زن و کودک بی‌دفاع و بی‌گناه و مجروح کردن بیش از ۶۰ هزار نفر نداشته و با وجود ارتکاب جنایات گسترده در رسیدن به اهداف اعلامی خود یعنی از بین بردن مقاومت و جدا کردن مردم از مقاومت و مجاهدان فلسطینی ناکام مانده است.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از اقدامات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، اردو‌های راهیان نور را مدرسه‌ای بزرگ و الهام‌بخش دانست که می‌تواند در جهت ایجاد امید و آرامش در جامعه و بازخوانی رشادت‌های مجاهدان و افتخارآفرینی فرزندان این ملت به شکل مؤثری نقش‌آفرینی کند.

همچنین در این جلسه سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از اقدامات صورت گرفته در زمینه تقویت اردوهای راهیان نور و برنامه جامع بهره‌برداری از موزه‌های دفاع مقدس گزارشی ارائه داد.

سردار کارگر در حاشیه این جلسه نیز طی سخنانی اظهار داشت: پیشنهاد‌اتی از سوی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در جلسه امروز مطرح شد که به تصویب هیئت وزیران رسید.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همچنین از افتتاح پنج موزه جدید در پنج استان کشور در سال ۱۴۰۳ خبر داد.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار