ما متحدیم/ سردار کارگر در جمع خبرنگاران مطرح کرد:

ارائه ۱۰ پیشنهاد در حوزه دفاع مقدس، مقاومت و راهیان نور به دولت/ اعلام حمایت رئیس جمهور و هیئت دولت از پیشنهادات ارائه شده+ فیلم

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از ارائه ۱۰ پیشنهاد در حوزه دفاع مقدس، مقاومت و راهیان نور در جلسه هیئت دولت خبر داد و گفت: همه اعضای هیئت دولت آمادگی خود را برای همراهی با بنیاد حفظ آثار نشر ارزش‌های دفاع مقدس اعلام کردند.
کد خبر: ۶۴۵۸۸۷
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۵ - 20January 2024

به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در حاشیه جلسه هیئت دولت که روز چهارشنبه (۲۷ دی) برگزار شد، در جمع خبرنگاران و درخصوص جزئیات اعلام گزارشی از حوزه دفاع مقدس، مقاومت و راهیان نور در این جلسه، با بیان اینکه، با توجه به نزدیکی به ایام راهیان نور صحبت‌هایی در این رابطه در جلسه هیئت دولت مطرح شد،  اظهار داشت: از رئیس جمهور تشکر می‌کنم که این فرصت را در اختیار ما قرار دادند، جلسه خوبی بود و همه اعضای هیئت دولت نیز اعلام آمادگی خود را برای همراهی با بنیاد حفظ آثار نشر ارزش‌های دفاع مقدس، در موضوعات مربوط به دفاع مقدس، مقاومت و راهیان نور اعلام کردند.

ارائه ۱۰ پیشنهاد در حوزه راهیان نور به دولت/ افتتاح ۵ موزه دفاع مقدس با حضور رئیس جمهور

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس افزود: یک سری پیشنهادات نیز در این جلسه از سوی ما مطرح شد که خوشبختانه به تصویب رسید.

سردار کارگر درباره اقدامات حوزه نشر دفاع مقدس نیز گفت: با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده بودند که همه تولیدات و محصولات دفاع مقدس و مقاومت باید صد برابر شوند، برای تحقق این اقدام باید همه دست به دست هم بدهند.

وی با بیان اینکه دولت در این زمینه اعلام آمادگی کرده است، خاطرنشان کرد: البته درحال حاضر ما خودمان درحال انجام این اقدام هستیم و به این علت که معظم‌له بار دیگری هم درباره صدبرابر شدن حوزه کتاب فرموده بودند که توانستیم این امر را به تحقق ۳۰ درصدی برسانیم. منتهی صد برابر کردن حوزه‌های مختلف اقدام زمان‌بری است که درحال انجام است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس افزود: در جلسه امروز گزارشی در این باره ارائه شد که آقای رئیس جمهور نیز با آغوش باز این را پذیرفتند و به دولت دستور داد تا با بنیاد حفظ آثار و نشر دفاع مقدس همکاری شود. البته تا به حال هم دولت همکاری خوبی با ما کرده است؛ به عبارتی امروز برای تشکر از دولت هم آمده بودیم و یک سری درخواست‌ها نیز داشتیم که ان‌شاالله ابلاغ خواهد شد.

وی درباره لایحه افزایش بودجه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نیز گفت: در لایحه پیشنهادی، بودجه بنیاد افزایش داشته است، اما افزایش مورد نظر ما نبوده است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از ارائه ۱۰ پیشنهاد به دولت در حوزه دفاع مقدس، مقاومت و راهیان نور خبر داد و تصریح کرد: انتظار ما بیشتر از دولت پشتیبانی‌های معنوی است تا مادی.

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور درباره سوال خبرنگاری مبنی بر احداث یادمان شهدای کرمان نیز گفت: درحال حاضر ما وظیفه نصب یادمان شهدای گمنام را برعهده داریم و در کنار آن بحث موزه‌ها را نیز پیگیری می‌کنیم، اما بحث یادمان شهدای کرمان مربوط به ما نیست.

سردار کارگر اظهار داشت: درحال حاضر ۲۴ موزه در سراسر کشور داریم که قرار است ۵ موزه دیگر در ۵ استان کشور در روز سوم خرداد سال آینده افتتاح شود.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار