در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

سردار رادان: طوفان فراجا در مقابله با تروریست‌های جیش الظلم در سیستان و بلوچستان/ امنیت در سیستان و بلوچستان برقرار است+ فیلم

فرمانده فراجا گفت: طی روز‌های گذشته و با همکاری سپاه و سربازان گمنام امام زمان طوفان برخورد با تروریست‌های جیش الظلم در سیستان و بلوچستان انجام شد.
کد خبر: ۶۴۶۲۷۵
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۰ - 22January 2024
به گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «احمدرضا رادان» فرمانده کل انتظامی کشور امروز در حاشیه یادواره شهدای فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همان‌طور که قول داده بودیم فرزاندانمان تک تک متجاوزان در حادثه راسک را تعقیب کنند، همکاران ما توانستند با لطف خدا و اشراف اطلاعاتی تعدادی از این افراد را دستگیر کنند که اعترافات آن‌ها دال بر حضور در آن عملیات تروریستی بوده و همچنین گفتند که طراحی کرده بودند که پایگاه را کاملاً متصرف شوند که با مقاومت جانانه ماموران پلیس مواجه شدند.
 

سردار رادان گفت: در چند روز گذشته نیز در حوزه سراوان بچه‌های ما را مورد تهدید قرار دادند و مأموران ما چند روز طوفانی را با اشراف عملیاتی به مرحله اجرا گذاشته و تعدادی تروریست را دستگیر کردند.

فرمانده کل انتظامی کشور در ادامه به وضعیت امنیتی سیستان و بلوچستان اشاره کرد و اعلام کرد: امروز امنیت در سیستان و بلوچستان به لطف خدا و تلاش ماموران انتظامی و سپاه برقرار است و تلاش داریم تمام تهدیدات را رفع کنیم.

انتهای پیام/ 241
نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار