در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح شد؛

استاندار تهران: وصایای شهدا می‌تواند در حل مشکلات راهگشای ما باشند/ نور وحدانیت امامین انقلاب باعث وحدت و انسجام در کشور شده است

فخاری با بیان اینکه وصایای شهدا می‌تواند در مشکلات و انتخاب سبک زندگی راهگشای ما باشد، گفت: کمیته‌هایی ذیل کنگره ۱۲ هزار شهید شهرستان‌های استان تهران تشکیل شده که اقدام به جمع آوری وصایا و دلنوشته شهدا می‌کنند.
کد خبر: ۶۴۹۸۰۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۳:۲۳ - 12February 2024

استاندار تهران: وصایای شهدا می‌تواند در حل مشکلات راهگشای ما باشد/ نور وحدانیت امامین انقلاب باعث وحدت و انسجام در کشور شده است«علیرضا فخاری» استاندار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اخبار داخلی دفاع‌پرس، با بیان اینکه ۲۲ بهمن سالروز تجسم اراده و عظمت امام بزرگوار و پیروزی مردم بر استکبار و احیای ارزش‌های الهی و‬ تجلی‬ عزت‬ و‬ غرور‬ ملت‬ است‬، اظهار داشت: در چهل و پنجمین بهار آزادی شاهد هستیم که چگونه نور وحدانیت امام راحل و رهنمون‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و ولایتمداری مردم، انسجام ملی را رقم زده و دستاورد‌هایی عظیم در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و علمی به بار نشسته است.

فخاری در ادامه از برگزاری کنگره ۱۲ هزار شهید شهرستانهای استان تهران خبر داد و اظهار داشت: این کنگره در ۱۵ شهر استان تهران برگزار خواهد شد.

استاندار تهران با بیان اینکه بیش از ۱۲ هزار نفر از شهدای استان تهران در شهرستان‌های استان تهران ساکن بودند، گفت: سپاه سیدالشهدا با تشکیل کمیته‌های اصلی و فرعی برنامه‌هایی در حوزه فرهنگی و اجتماعی پیش بینی کرده است.

وی با بیان اینکه وصایای شهدا می‌تواند در مشکلات و انتخاب سبک زندگی راهگشای ما باشد، افزود: کمیته‌هایی ذیل کنگره ۱۲ هزار شهید شهرستان‌های استان تهران تشکیل شده که اقدام به جمع آوری وصایا و دلنوشته شهدا کرده است؛ همچنین کمیته‌هایی جهت ثبت خاطره شهدا، انتشار کتاب و ساخت فیلم تشکیل شده است.

انتهای پیام/241

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار