در گردهمایی سراسری پاسداران کمیته انقلاب اسلامی؛

سردار رادان: امام خمینی (ره) مقاومت و ایستادگی را به ما آموخت/ جهاد دفاع مقدس و دفاع از وطن هیچگاه فراموش نخواهند شد

فرمانده فراجا گفت: مقاومت و ایستادگی از ویژگی‌هایی بود که امام خمینی (ره) در انقلاب اسلامی به ما آموخت.
کد خبر: ۶۵۰۹۴۳
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۷ - 12February 2024

سردار رادان: امام خمینی (ره) مقاومت و ایستادگی را به اموختبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «احمدرضا رادان» فرمانده کل انتظامی کشور ظهر امروز (دوشنبه) در گردهمایی سراسری پاسداران کمیته انقلاب اسلامی به‌مناسبت چهل و پنجمین فجر انقلاب اسلامی که در ستاد فراجا برگزار شد، مقاومت و ایستادگی از ویژگی‌هایی بود که امام خمینی (ره) در انقلاب اسلامی به ما آموخت، اظهار داشت: اولین نهاد انقلابی برای دفاع از انقلاب اسلامی‌کمیته‌های انقلاب اسلامی بود. 

سردار رادان گفت: کمیته انقلاب اسلامی اولین‌نهادی بود که به فرمان امام (ره) تشکیل شد و سه مسئولیت خطیر از جنس پرخطرترین، حساس‌ترین و مقدس‌ترین را بر عهده این‌نهاد گذاشت.

فرمانده انتظامی کل کشور گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی‌ دشمنان با سردمداری آمریکا، مدعی بودند که انقلاب اسلامی به زودی فروخواهد پاشید، اما دریغ اینکه انقلاب اسلامی اصحابی داشت که حاضر بودند برای، ولی فقیه خود جانشان را فدا کنند. 

وی گفت: رویارویی رزمندگان کمیته انقلاب اسلامی با هجمه سنگین منافقین هیچگاه از تاریخ پاک نخواهد شد و در تاریخ ماندگار شد که عده‌ای جوان انقلابی در برابر دشمنان ایستادند و آن‌ها را شکست دادند. 

سردار رادان گفت: یکی از راز‌ها و رمز‌های مانایی انقلاب اسلامی، حضور در میدانِ بچه‌های کمیته انقلاب اسلامی و تبعیت از امام خمینی (ره) بود. 

فرمانده کل انتطامی کشور گفت: جهاد دفاع مقدس و جهاد دفاع از وطن هیچگاه فراموش نخواهند شد و همچنان منافقین که در کشور‌های غربی در به در هستند از پاسداران ما عصبانی هستند.

وی با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: حضور مردم در ۲۲ بهمن چشم دشمن را کور کرد و علی رغم تمامی تبلیغات حضوری پرشور و تماشایی داشتند. 

سردار رادان گفت: با اتفاقاتی در غزه، لبنان، سوریه، عراق و ... رخ می‌دهد یکی از حساس‌ترین دوره زمانه خود را پشت سر می‌گذاریم و نیازمند مشارکتی قوی در انتخابات هستیم.   

انتهای پیام/۲۴۱

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار