توضیحات مشاور رسانه‌ای سرلشکر باقری پیرامون فیلم منتشرشده در فضای مجازی

دستیار و مشاور رسانه‌ای رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح توضیحاتی را درخصوص فیلم منتشرشده در فضای مجازی از دیدار فرماندهان نظامی و تولیت حرم مطهر امام خمینی (ره) ارائه کرد.
کد خبر: ۶۵۸۳۰۲
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۷ - 24March 2024

توضیحات دستیار و مشاور رسانه‌ای سرلشکر باقری پیرامون فیلم منتشر شده در فضای مجازیبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار «منصور زمانی» دستیار و مشاور رسانه‌ای رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح توضیحاتی را درخصوص فیلم منتشرشده در فضای مجازی از دیدار فرماندهان و مقامات نظامی و انتظامی و حجت‌الاسلام «سید حسن خمینی» تولیت حرم مطهر امام خمینی (ره) ارائه کرد.

سردار زمانی در این‌خصوص اظهار داشت: بهمن‌ماه سال ۱۴۰۱ جمعی از فرماندهان نیرو‌های مسلح و در رأس آن‌ها سرلشکر باقری به‌منظور تجدید بیعت با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در حرم حضرت امام خمینی (ره) حضور می‌یابند و قبل از آغاز مراسم رسمی و برای آماده شدن جهت برنامه سان و اهداء گل، به سالن انتظار می‌روند.

وی ادامه داد: حجت‌الاسلام سید حسن خمینی هم به عنوان تولیت آستان در سالن انتظار حضور داشته و با ورود فرماندهان از آن‌ها استقبال می‌کند؛ اما متأسفانه این فیلم با مدل فیلمبرداری معنادار در اقدامی ناپسند و مغایر با اصول و اخلاق رسانه‌ای آن‌هم دقیقاً در ایام عید نوروز ۱۴۰۳ در فضای مجازی منتشر شده است؛ به گونه‌ای که در ذهن مخاطب تداعی می‌کند فرماندهان به‌منظور تبریک عید به دیدار ایشان رفته‌اند؛ درحالی‌که این برداشت کاملاً غلط و گمراه‌کننده بوده و حضور و تجمع فرماندهان نیرو‌های مسلح صرفاً برای تجدید بیعت با امام راحل بزرگوار بوده است.

دستیار و مشاور رسانه‌ای رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در پایان خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود که دوستان رسانه‌ای و فضای مجازی در رعایت اخلاق رسانه‌ای اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار