فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان:

شهادت سرداران ما هیچ خللی در عزم ملت ایران ایجاد نمی‌کند

سردار «فدا» با اشاره به شهادت جمعی از مستشاران نظامی ایران در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به دمشق، گفت: شهادت سرداران ما هیچ خللی در عزم و اراده مردم ما نخواهد داشت، بلکه ملت ایران مصمم‌تر در مسیر حمایت از مردم غزه قدم می‌گذارند.
کد خبر: ۶۵۹۲۹۸
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۶ - 02April 2024

شهادت سرداران ما هیچ خللی در عزم و اراده مردم نخواهد داشتبه گزارش دفاع‌پرس از اصفهان، سردار «مجتبی فدا» فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در دیدار با خانواده شهید زاهدی ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت امیرالمؤمنین علی (ع) اظهار داشت: شهادت بزرگ فرمانده سپاه استان و جبهه مقاومت را به رهبر انقلاب، همسر، فرزندان و اخوان این شهید و مردم تسلیت عرض می‌کنم.

وی افزود: صبح امروز پیکر شهید زاهدی از زیر آوار بیرون آورده شده و طبق اخبار، پیکر سالم است.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با اشاره به شخصیت بین‌المللی شهید زاهدی تصریح کرد: پیکر شهید در کربلا و نجف تشییع می‌شود و سپس مراسم استقبال در تهران خواهد بود.

فدا در خصوص جزئیات تشییع شهید در اصفهان نیز گفت: در این راستا پس از برگزاری جلسه ستاد مراسم در استانداری و هماهنگی مراسم ها، زمان و جزئیات دقیق از طریق صدا و سیما، شورای هماهنگی و دیگر رسانه ها اعلام خواهد شد.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان عنوان کرد: امید است ضمن رعایت ابعاد امنیتی، مراسمی باشکوه برگزار و ثابت کنیم که شهادت سرداران ما هیچ خللی در عزم و اراده مردم نخواهد داشت؛ بلکه ملت ایران مصمم‌تر در مسیر حمایت از مردم غزه قدم می‌گذارند.

فدا در خصوص محل تدفین شهید زاهدی نیز گفت: پیکر سردار شهید محمدرضا زاهدی بنا بر وصیت خودش در گلستان شهدای اصفهان و در جوار مزار همرزمان شهیدش تدفین خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار