امام جمعه شیراز:

فرماندهان جبهه مقاومت بر میدان اشراف کامل دارند

آیت‌الله «دژکام» با تاکید بر لزوم اطاعات از رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: گاهی در مواردی صبر تلخ است، اما نتیجه شیرین دارد. آنکه فرماندهی میدان را می‌کند، کاملاً مسلط است.
کد خبر: ۶۵۹۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۸ - 02April 2024
فساد و سرکشی رژیم صهیونیستی در طول تاریخ همیشه زبانزد بوده است/ امنیت امروز را از شهدا داریمبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از فارس، آیت الله «لطف الله دژکام» نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در جلسه تفسیر قرآن کریم مسجد تاریخی نصیرالملک ضمن تبریک و تسلیت شهادت بزرگمردان مقاومت و جهاد فرزندان دلیر ایران اسلامی در دمشق، اظهار داشت: شهادت مقامی است که این شهدای عزیز شایسته آن بودند و بیخود به کسی نمی‌دهند؛ اما این عزیزان به دست جلادان و سفاکانی شهید شدند که فساد، سرکشی و طغیان آن‌ها در طول تاریخ بشریت همیشه زبانزد بوده و خداوند متعال در قرآن کریم رسوایی آن‌ها را اعلام کرده است.
 
وی افزود: خداوند متعال در سوره مبارک بنی اسرائیل می‌فرماید که بنی اسرائیل دو بار فساد و طغیان می‌کنند و این فساد و طغیان بزرگ است از این رو در شش ماه گذشته دیده اید ۳۴ هزار نفر زن و کودک کشته شدند و وقتی از آن‌ها سوال می‌پرسید که چرا می‌کشید در جواب می‌گویند که این‌ها انسان نیستند و انسان‌نما هستند!
 
امام جمعه شیراز با بیان اینکه مزدوران رژیم غاصب صهیونیستی مردم فلسطین را می‌کشند و آن‌ها را انسان فرض نمی‌کنند، ادامه داد: این عقیده صهیونیسم است و نسبت به مردم ایران نیز همین عقیده را دارند؛ چون آن‌ها معتقدند تنها کسی که واقعا انسان هستند، همین بنی اسرائیل است که در آنجا جمع شده اند و بقیه فقط شکل انسان هستند، ولی انسان نیستند و این عقیده رسمی صهیونیست‌هاست.
 
نماینده ولی فقیه در استان فارس با تاکید بر اینکه صهیونیست‌ها به دنبال تصرف نیل تا فرات و همچنین ایران هستند، گفت: دست آن‌ها به ایران اسلامی نخواهد رسید؛ چون دلیرمردانی مثل شهید سردار بزرگ زاهدی حضور دارند و از ناموس و عزت من و شما دفاع می‌کنند و اگر امثال شهید سلیمانی‌ها نبودند و اگر این عزیزانی که همکاران شهید سلیمانی بوده و امروز شهید می‌شوند، نبودند، قضیه ایران نیز مثل فلسطین بود.
 
این استاد دانشگاه با تحلیل جنایات رژیم صهیونیستی، بیان کرد: صحنه، صحنه جنگ ترکیبی است و یک گوشه از جنگ در همین مسجد است، آن‌ها قدرتشان به جنگ نظامی با ایران نمی‌رسد و جنگ فرهنگی و تهاجم و شبیخون فرهنگی را علیه ما اعمال می‌کنند. مومنین باید متوجه باشند که در عرصه یک جنگ و جهاد خیلی جدی قرار دارند و بخواهیم و نخواهیم وسط این صحنه هستیم.
 
آیت الله دژکام تصریح کرد: نتیجه حسن انتخاب و تدبیر، به‌موقع و درست اقدام کردن و درست انتخاب کردن مردم منجر به پیروزی می‌شود و غیر از این رفتار کنیم، دشمن هر روز جولان می‌دهد.
 
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر عدم اتمام دشمنی صهیونیست‌ها علیه ایران، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامی هم فرمودند که این دفعه هم قضیه مثل عاشوراست، اما مسئله برعکس است و این دفعه دوره بزن در رو گذشته و صحنه عاشورایی است؛ اما ورق برگشته و پیروزی و عزت مال شما مومنین است و این دفعه غیر آن دفعه است؛ اما مسیر همان است. ما حسینی هستیم و حسین‌گونه وارد عرصه شده ایم و در آخر هم باید تمامش کنیم و ان‌شاءالله پرچم را به دست صاحب اصلی خود یعنی امام زمان (عج) خواهیم داد.
 
بنابه گفته امام جمعه شیراز، امروز اگر مجموعه مدیریت این عرصه جنگ که در رأس آن رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی است هر تصمیمی بگیرند، همان است برای اینکه می‌دانیم آن‌ها اشراف کامل بر مسئله میدان دارند و اگر ما بگوییم چه کاری کنیم یا نکنیم، کار را خراب می‌کنیم؛ چون ما همه ابعاد قضیه را نمی‌دانیم، آن‌ها نیز به جای خود مسلما تصمیم می‌گیرند و اقدام می‌کنند.
 
وی افزود: روز اولی که طوفان الاقصی شروع شد، برخی خیال می‌کردند ما ورود به جنگ می‌کنیم، اما تصمیم این بود ما از حق مردم فلسطین دفاع کنیم، اما وارد جنگ مستقیم نمی‌شویم، امروز که شش ماه گذشته است ما فهمیده ایم که این تصمیم درست بوده است؛ برای اینکه اگر ما وارد جنگ می‌شدیم، مغلوبه اش می‌کردند و مشخص نبود که ما پیروز شده ایم، اما امروز شش ماه گذشته است و آمریکا نمی‌داند از اسرائیل حمایت کند یا خیر؟
 
آیت الله دژکام با تاکید بر لزوم اطاعات از رهبر معظم انقلاب اسلامی در مسائل پیش رو، بیان کرد: گاهی در مواردی صبر تلخ است، اما نتیجه شیرین دارد و باید بدانیم وسط میدان می‌خواهیم چه کار کنیم؟ آنکه فرماندهی میدان را می‌کند، کاملا مسلط است.
 
انتهای پیام/
نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار