نشست اضطراری اتحادیه عرب درباره حملات رژیم صهیونیستی فردا برگزار می‌شود

دستیار دبیرکل اتحادیه عرب از برگزاری نشستی از سوی این اتحادیه درباره غزه در روز چهارشنبه هفته جاری خبر داد.
کد خبر: ۶۵۹۳۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۴ - 02April 2024

نشست اضطراری اتحادیه عرب درباره حملات رژیم صهیونیستی فردا برگزار می‌شودبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از اسپوتنیک، اتحادیه عرب از نشست اضطراری خبر داد که فردا درباره غزه برگزار خواهد شد.

این نشست اضطراری در روز چهارشنبه جاری در سطح نمایندگان دائم برگزار خواهد شد و در آن درباره ارتکاب جنایت کشتارجمعی و قحطی در نوار غزه از سوی رژیم صهیونیستی بحث و تبادل نظر خواهد شد.

«حسام زکی» دستیار دبیرکل اتحادیه عرب در این‌باره بیان کرد که این نشست به درخواست فلسطین و با حمایت شماری از کشور‌های عربی از این درخواست برگزار خواهد شد تا اقدام عربی در راستای حمایت از فلسطین انجام شود.

دستیار دبیرکل اتحادیه عرب بیان کرد: در این نشست درباره اقدام عربی و بین‌المللی در سایه تهدید‌های مستمر اسرائیل مبنی بر حمله قریب الوقوع به شهر رفح که یک و نیم میلیون آواره فلسطینی را در خود جای داده است و مخالفت تل‌آویو با اجرای قطعنامه‌های شورای امنیت درباره آتش‌بس و ورود کمک‌های انسان‌دوستانه که آخرین آن‌ها قطعنامه ۲۷۲۸ بود که خواستار برقراری آتش‌بس در ماه رمضان شد، رایزنی خواهد شد.

این نشست در حالی برگزار خواهد شد که تاکنون حدود ۳۳ هزار نفر از ساکنان غزه در حمله‌های رژیم صهیونیستی به این باریکه شهید و بیش از ۷۵ هزار نفر نیز زخمی شده اند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار