رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان:

روز قدس در اصفهان به صورت ویژه برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام ناجی با اشاره به نبرد طوفان‌الاقصی، گفت: در این مدت درتجمعات مختلف جنایات رژیم صهیونسیتی توسط مردم اصفهان محکوم شد، از این رو، آیین روز جهانی قدس متفاوت و گسترده تر از قبل در کلانشهر اصفهان و دیگر شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.
کد خبر: ۶۵۹۵۲۷
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۶ - 03April 2024

روز قدس در اصفهان به صورت ویژه  برگزار می‌شودبه گزارش دفاع‌پرس از اصفهان حجت‌الاسلام «علیرضا ناجی» رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به جنایات تروریستی رژیم صهیونسیتی اظهار داشت: امسال راهپیمایی روز جهانی قدس درحالی برگزار می‌شود زیرا تا کنون فلسطین و غزه با این حجم از تهاجمات دشمن صهیونیستی مواجه نشده بود.

وی به جنایات و اقدامات تروریستی رژیم صهیونسیتی اشاره و افزود: روز قدس امسال با تمام روزهای قدس سال‌های گذشته متفاوت است زیرا در آینده‌ای نزدیک باید آزادی قدس را جشن بگیریم.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان اینکه شعار امسال روز جهانی قدس «از طوفان‌الاقصی تا طوفان‌الاحرار» انتخاب شده است، افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس، جمعه ۱۷ فروردین از ساعت ۹:۳۰ صبح از مسیرهای هشت‌گانه به سمت میدان امام خمینی (ره) آغاز می شود.

حجت الاسلام ناجی افزود: تئاتر ترکیبی فتح بیت‌المقدس یکی از ویژه برنامه های روز جهانی قدس در اصفهان است و در مبادی ورودی و حاشیه مراسم راهپیمایی نیز غرفه‌های فرهنگی با اجرای گروه‌های سرود برپا می‌شود.

وی یادآور شد: سخنران اصلی راهپیمایی روز جهانی قدس در اصفهان یکی از مسوولان مهم کشوری خواهد بود که پس از پایان برنامه، نمازجمعه همانند سال‌های گذشته در میدان امام خمینی (ره) برپا می شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان افزود: هر مجموعه‌ای که مایل به انجام فعالیت در روز جهانی قدس باشد می‌تواند به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مراجعه کند، زمینه فعالیت مجموعه‌های فرهنگی و مردمی برای این رویداد مهم فراهم شده است.

وی خاطرنشان کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس در تمام ۲۸ شهرستان استان و در مناطقی از جمله خوراسگان، سپاهان‌شهر و رهنان نیز در شهر اصفهان به صورت مجزا برگزار می‌شود.

حجت الاسلام ناجی افزود: اقلیت‌های مذهبی در اصفهان از ابتدای شروع نبرد طوفان‌الاقصی در محکومیت جنایت‌های بی‌شرمانه علیه مردم مظلوم فلسطین پای کار بودند و پرچم رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند و در روز جهانی قدس نیز جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم خواهند کرد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار