بخوانیم و بسازیم/ رئیس بازرسی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس:

پیشرفت تولیدات ادبی دفاع مقدس در نمایشگاه کتاب تهران مشهود است

سردار ستوده ابتکارات کتاب‌های منتشر شده از سوی سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس را تحسین کرد و گفت: پیشرفت تولیدات ادبی دفاع مقدس در نمایشگاه کتاب تهران در طراحی جلد و تصویرسازی و گرافیک مشهود بود.
کد خبر: ۶۶۷۴۶۳
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۸ - 15May 2024

پیشرفت تولیدات ادبی دفاع مقدس در نمایشگاه کتاب تهران مشهود استبه گزارش خبرنگار فرهنگ دفاع‌پرس مستقر در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سردار سرتیپ دوم پاسدار «سیدحسین ستوده» رئیس بازرسی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از غرفه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بازدید کرد و در جریان آخرین تولیدات حوزه دفاع مقدس قرار گرفت.

سردار ستوده با بیان اینکه فعالیت‌های مجموعه سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس در تولید کتاب رو به افزایش است، اظهار داشت: خوشبختانه غرفه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران یکی از غرفه‌های متنوع در تولید و ارائه کتب دفاع مقدس است. 

رئیس بازرسی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، مشارکت دفاتر استانی سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس و عرضه تولیدات استانی در این نمایشگاه را نقطه برجسته فعالیت‌ها دانست و افزود: کتاب‌های جدید عرضه شده در دفاتر استانی تنوع خوبی به تولیدات این مجموعه داده و می‌تواند طیف گسترده‌تری از مخاطب را درگیر کند. 

وی ادامه داد: امسال نکته برجسته تولیدات ادبی سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس، توجه ویژه به کتاب‌آرایی بود که امیدواریم هرساله شاهد شکوفایی این تولیدات باشیم. 

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس مستقر در نمایشگاه کتاب تهران، غرفه انتشارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و صریر، در مصلی امام خمینی (ره)، بخش عمومی شبستان اصلی، راهروی ۶، به نام بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس میزبان اهالی کتاب و کتاب‌خوانی است و همچنین غرفه کودک و نوجوان این مجموعه درب شماره ۹ نبش راهروی ۲ شماره ۱۲۲ سالن کودک و نوجوان میزبان کودکان و نوجوانان است.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار