به نام شهید آیت‌الله رئیسی؛

رونمایی از مهم‌ترین قطب صنعت هسته‌ای کشور در اصفهان

مهم‌ترین قطب صنعت هسته‌ای کشور در اصفهان به نام «شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی» نامگذاری شد.
کد خبر: ۶۷۰۴۵۹
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۰ - 30May 2024

رونمایی از مهم‌ترین قطب صنعت هسته‌ای کشور در اصفهانبه گزارش گروه سیاسی دفاع‌پرس، در آیینی مهم‌ترین قطب صنعت هسته‌ای کشور در اصفهان به نام شهید آیت الله رئیسی نامگذاری شد. این آیین با حضور «محمد اسلامی» رئیس سازمان انرژی اتمی در منطقه هسته‌ای اصفهان برای بزرگداشت شهید آیت‌الله رئیسی و همزمان با هفتمین روز شهادت شهید جمهور برگزار شد.

«محمد اسلامی» رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در این آیین اظهار داشت: امروز در پیشگاه خداوند متعال و در ایام سوگواری امام خمینی (ره) به پاس خدمات ارزشمند آیت‌الله رئیسی این منطقه که به عنوان منطقه‌ای راهبردی در صنعت هسته‌ای تلقی می‌شود به نام این شهید نام‌گذاری شد تا نگاه راهبردی رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در خدمت بی‌منت، خستگی ناپذیری و تلاش بی‌وقفه آیت‌الله رئیسی به عنوان فرهنگی ماندگار برای ما قرار داده شود و بتوانیم به شایستگی این راه را تداوم بخشیم و برای اعتلا و افزایش اعتبار کشور کوشا باشیم.

وی افزود: امروز یکی از وعده‌های داده شده در صنعت راهبردی که استفاده از فناوری هسته‌ای در زندگی مردم است عملی شد و با وعده ۱۲ مرکز پرتودهی توانستیم اولین مرکز پرتودهی اصفهان را افتتاح کنیم.

اسلامی خاطرنشان کرد: این مرکز که بر اقتصاد ملی تاثیرگذار است در سال جهش تولید با مشارکت مردم، با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی توانستیم تولیدات کشاورزی کشور را روز افزون افزایش دهیم و هزینه‌های بخش سلامت کاهش یابد که قابلیت بهره‌وری نیز در همین راستا صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/ 271

نظر شما
پربیننده ها